fbpx
Lajmet me te Klikuara

DEKERTIFIKIM: AZ Auditimi Mjeko -ligjor zbulon mashtrim mbi 5X Marzhi i ‘Fitores’

Rezultatet e auditimit mjeko -ligjor të Qarkut Maricopa janë zbuluar, dhe nëse draft dokumentet janë të sakta, ato tashmë tregojnë mbi 54,000 fletëvotime mashtruese, të rreme dhe ndryshe të pavlefshme – më shumë se pesë herë diferencën e “fitores” për Joe Biden. (Shihni tabelën e draftit më poshtë.)

Dhe kjo vjen vetëm nga një qark: Maricopa.

Nëse e njëjta gjë vlen edhe për qarqet e tjera në Arizona, mashtrimi tejkalon shumë 100,000 fletëvotime. (Pima, Pinal, Cochise, etj., As që janë audituar akoma.)

Kjo do të thotë që Biden nuk fitoi. Zgjedhjet u manipuluan.

Mediat gënjeshtare të krahut të majtë do të përpiqen të vënë në dritë vendin dhe të thonë se auditimi vërteton se Biden disi fitoi. Kjo është një gënjeshtër e pacipë, si të thuash 2+2 = 5. (Por çfarë tjetër do të prisnit nga media këto ditë?)

Nëse Biden fitoi shtetin me 10.000 vota, dhe kontrolli mjeko -ligjor i vetëm një qarku rezulton në 54.000 fletëvotime të pavlefshme, rezultati i zgjedhjeve është i pavlefshëm dhe duhet të çertifikohet ndërsa qarqet e tjera kontrollohen për të marrë pamjen e plotë në të gjithë shtetin.

FOTO
Shtë interesante që Teksasi sapo ka njoftuar një kontroll të plotë mjekoligjor të 4 qarqeve më të mëdha në shtet, të gjitha të dominuara nga demokratët e pandershëm dhe mashtrimet e tyre të pamëshirshme në vota. Kjo do të ketë implikime të mëdha në afatet mesatare të vitit 2022, nëse e arrijmë edhe aq larg.

Shikoni Boris Epshteyn të diskutojë rezultatet tronditëse të auditimit kriminalistik të Maricopa County me Steve Bannon në podkastin e Dhomës së Luftës:

Regjimi jolegjitim i Biden është gati të përdorë masa të dëshpëruara për të shpërqendruar kombin me “teatrin e krizës”

Ndërsa e vërteta për të gjitha këto fillon të depërtojë në ndërgjegjen e popullit amerikan, regjimi i paligjshëm i Biden do të kërkojë të lëshojë masa dëshpëruese për të shpërqendruar popullin amerikan me një krizë tjetër të projektuar të një lloji.

Ne i shohim 7 ditët e ardhshme si një dritare me rrezik të lartë të mundësive që shteti i thellë të tërheqë diçka të madhe… në shkallë 9/11, apo edhe më të madhe. Përtej atyre 7 ditëve, pjesa tjetër e këtij viti kalendarik mbetet e pjekur për mashtrime të tilla të thella shtetërore.

Një nga ngjarjet më të mundshme duket të jetë heqja në skenë e komunikimit dhe infrastrukturës së energjisë për të parandaluar njerëzit që të komunikojnë, të gjitha fajësohen në mënyrë të përshtatshme për një sulm kibernetik nga Kina.

Ky sulm kibernetik i vetë-shkaktuar do të përdoret më pas për të justifikuar Amerikën që fillon luftën kinetike kundër Kinës … dhe papritmas ne jemi në mes të Luftës së Tretë Botërore, me Biden duke pretenduar, “Tani është koha që të gjithë amerikanët të mblidhen së bashku” dhe të ndalojnë duke i kushtuar vëmendje kontrolleve zgjedhore “përçarëse”.

Shihni sa e lehtë është të tërhiqeni?

Skenarë të tjerë të mundshëm të “teatrit të krizës” mund të përfshijnë bombardimin e Bidenit në vende të tjera, përpjekjen për të arrestuar guvernatorët amerikanë, ngritjen e pikave të kontrollit të vaksinave në autostradë, ngritjen e një bërthamë “terrorizmi vendas” në një qytet amerikan, organizimin e një të shtëne masive të flamurit të rremë, etj.

Në këtë pikë, nuk ka asnjë krim që demokratët nuk do të bëjnë për të tërhequr njerëzit nga e vërteta. Në fund të fundit, ata tashmë po bëjnë luftë biologjike kundër popullit amerikan dhe gjithë ushtrisë amerikane.

Ata tashmë janë në gjendje vrasjeje me covid, dhe Biden tashmë ka kufizuar furnizimet me antitrupa monoklonalë në shtetet e kuqe – një akt lufte që synon kundërshtarët e tij politikë.

Siç paralajmërova dje, ne gjithashtu presim që operatorët e luftës biologjike të udhëhequr nga CCP të lëshojnë një lloj “Super MERS” në qytetet amerikane në muajt e ardhshëm. Ky lloj Super MERS, natyrisht, u financua nga Fauci dhe NIH, i pastruar përmes Aleancës EcoHealth dhe Peter Daszak. It’sshtë një armë biologjike me një normë vrasjeje 30+%, dhe propozimi i Aleancës EcoHealth për DARPA citoi gjithashtu lëshimin “aerosolizuar” të “nanoprimcave që depërtojnë në lëkurë”, të cilat janë proteina vdekjeprurëse që shkaktojnë mpiksjen e gjakut dhe vrasin njerëz.

Në podkastin e sotëm të Përditësimit të Situatës, unë thellohem në këto skenarë të mundshëm dhe ndaj mençurinë se si të gjithë ne mund të përgatitemi për atë që po vjen. Përmbledhja e kësaj këshille është:

Ndiqni planin tuaj të gatishmërisë. Përqendrohuni në gatishmërinë në mënyrë që të arrini ndërprerjet e krijuara. Bëhuni gati që linjat e furnizimit të shemben, përfshirë linjat e furnizimit me ushqim.
Bëhu i ftohtë. Mos u provokoni në dhunë dhe mos lejoni që mediat e rreme të kontrollojnë vetëdijen tuaj përmes përdorimit të frikës. Pranoni që kur ndodhin ngjarje krize, ato janë teatrale të dizajnuara për të manipuluar njerëzit me mendje të dobët.
Bëhuni gati për të marrë një rol udhëheqës në rindërtimin e shoqërisë pas rënies së kësaj shoqërie. Regjimi i Bidenit po shembet nga dita në ditë, dhe ata ka të ngjarë të përpiqen të shkatërrojnë Amerikën, ekonominë e saj dhe monedhën e saj kombëtare, gjithashtu.
Merrni detajet e plota në podkastin e sotëm këtu:

https://www.brighteon.com/d3138854-5dc3-489b-b8aa-5dc691991e75

Sources: AFinalWarning.comBrighteon.comBrighteon.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Studimi: Bllokimet e Covid-19 shkaktuan më shumë Vdekje në vend që t’i zvogëlojnë ato …
Next post Protesta Kundër Vaksinimit: Soros Non Grate,Policia e Shtetit Procedon 10 persona, mes tyre dhe Av.Altin Goxhaj.(VIDEO)
error: Materiali eshte i mbrojtur !!