fbpx
Lajmet me te Klikuara

Aktorit Mehdi Malkaj ironizon Ambasadoren Kim: E katranose këtë Punë siç deshe Vetë, na bëre nga Popull Pro Amerikanë në Anti-Amerikan. (VIDEO)

Aleanca për Teatrin ka depozituar sot një tjetër padi në SPAK, në vazhdën e kallëzimeve të mëparshme që ka bërë në këtë institucion për shembjen e Teatrit Kombëtar.

Aktori i njohur, Mehdi Malkaj ka dhënë një deklaratë për mediat, e cila i është drejtuar ambasadores Yuri Kim.

“Unë kam mendimin se drejtësisa e re është më e vjetër se drejtësia e vjetër dhe kjo mendoj unë është një sukses i madh i qeverisë shqiptare e udhëhequr nga Yuri Kim e cila pasi mbaroi gjithë këtë turizmin veror besoj që do marrë malet.

Zonja ambasadore të uroj shëndet, suksese, e katranose këtë punë siç deshe ti. Nga një popull shumë pro-amerike, tani avash-avash po bëhemi anti-amerikanë. Hajde shëndet e të mira”, ka thënë ndër të tjera aktori.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Australia Tiranike dëshiron të Detyrojë Qytetarët të Raportojnë Vendndodhjen e tyre Përmes Aplikacionit të Ndjekjes së Qeverisë .(VIDEO)
Next post “Mjaft”: Gazeta Australiane The Age del Kundër Bllokimit të Zgjatur në Editorialin e Zjarrtë…
error: Materiali eshte i mbrojtur !!