fbpx
Lajmet me te Klikuara

Koha po Mbaron – Ju keni mundësin ti Kundërshtoni dhe të Rezistoni.(VIDEO)

Është koha që të pavaksinuarit të marrin ne konsiderate rreziqet që po vijnë. I keni dëgjuar zërat për vaksinim të detyrueshëm ? Do ti dëgjoni shumë shpejt. Po vjen vaksinimi total nepërmjet dhunës. Administrata e Biden sapo i shpalli luftë të pavaksinuarve.

Shtetet dhe kompanitë, njoftojnë se koha për vaksinimet e detyrueshme ka filluar. Të pavaksinuarit nuk do të jenë më në gjendje të punojnë. Nuk do të jenë më në gjendje të drejtojnë një biznes.

Çdo qeveri dhe ushtria gjithashtu do të kërkojnë te bëhen vaksinat.

Së shpejti kujdesi shëndetësor nuk do të jetë i disponueshëm për fëmijët e pavaksinuar, nuk do të jenë më në gjendje të ndjekin shkollën, të gjitha llojet e argëtimeve, sporteve, Në restorantet, baret dhe klubet e natës, të hipesh në tren, ne aeroplan, etj do të kërkohen vaksinime. Vajtja në supermarket, dyqane, gjithashtu do t’ju kërkojnë vaksinimin.

Ju nuk do të jeni në gjendje të hani nëse nuk jeni të vaksinuar.

Ata do t’ju vdesin nga uria.

Ata nuk do të ndalen. Ata do të vijnë në derën tuaj. Nuk do t’ju lejojnë të dilni nga shtëpia pa vaksinë, ose, do t’ju çojnë në një nga objektet e tyre të ( kampe perqendrimi) karantinës.

ATA, do t’ju marrin një nga një. Plani i tyre është t’ju dobësojnë, tju friksojne, tju kercenojne, t’ju torturojnë në mënyrë që të mos mund të luftoni dot, ne menyre qe te dorezoheni, te ndiheni i dobet..

Ata që rezistojnë individualisht do të eliminohen sistematikisht nga sistemi.

Mbrotja individuale nuk eshte zgjidhje. Mundësia juaj e vetme për të mbijetuar, është t’i rrëzoni ata hap pas hapi.

Ju duhet ta kuptoni dhe te pregatiteni per skenarin më te keq, sepse koha po mbaron dhe ata do të vazhdojnë me propagandën dhe planin e tyre.

Nuk ka rëndësi se sa informacione dalin në lidhje me vaksinën. Gjenocidi nuk do te ndalet. Eshtë një plan shfarosje planetare, planifikuar mbi 40 vjet me pare.

E vetmja mënyrë që njerëzit të mbijetojnë është të organizohen ne një rrjet mbrojtës ne komunitetin e tyre SOT, jo neser.

Kur “fashizmi i ri” do te vije në derën tuaj, 911-ta, nuk ju ndihmon. Ne telefon jane ATA vet.

Është urgjente.

Duhet të krijoni një forcë sigurie ne qytetin tuaj, të aftë për të zmbrapsur dhe për t’iu përgjigjur genocidit qe tashme ka filluar haptazi.

Është shansi juaj i vetëm për t’u përgatitur për zbrapsur skenarin më të keq qe po vjen.

Keto nuk jane prova teknike, nuk është stërvitje. “Ekipet” po vijnë. Mos i lini tju kapin një nga një. Mos i lini të shkojnë shtëpi më shtëpi. Mos i lini të shkojne lagje më lagje. Çdo shtëpi ne menyre te organizuar, duhet t’i kundershtoje këte genocid botëror.

Nëse ata nuk kanë qenë në gjendje të bllokojnë Irakun, ata nuk do të jenë në gjendje të bllokojnë Amerikën. Duhen vetëm 3% e njerëzve për të fituar kete kauz per jeten, nderkohe qe 50% e të rriturve kane refuzuar te vaksinohen.

Por edhe te vaksinuarit, mund te gjejne zgjidhje pastrim nga helmi, vetem ne se luftojne dhe rezojme genocidin. Mjeke Spanjolle arriten pak dite me pare , te japin zgjidhje per pastrimin e gjakut te te vaksinuarve, por sistemi nuk do ti lejoj ta aplikojne.

Kini parasysh.

Ata, nuk kanë numra për të luftuar ne çdo shtëpi. Por nëse hiqni dorë një nga një, ata mund te arrijne planin e shfarrosjes ne cdo shtet dhe ne rang global ne masen 80-90 %, sic vet e kane deklaruar prej vitesh.

Eshte koha per të luftuar për Lirinë dhe jeten.
Ata kane filluar haptazi genocidin. Nuk po e fshehin me.

Kujdes.

Ata do të vazhdojnë të helmojnë ushqimin, ajrin dhe ujin, per te arritur planin. Ata do të vazhdojnë t’ju rrezatojnë me Kullat e tyre të Vdekjes me antenat 5G, sistemin Haarp, etj

Gjithë sistemi është armatosur kundër nesh.

Kjo është një emergjencë planetare, kombëtare, për çdo vend ku banojne njerez.

I zgjoni njerëzit te gati për të vepruar thelle ne prapavije të ketij genocidi Flisni me policin dhe ushtarin e thjeshte. Ata jane popull. Organizohuni mbi baze shteti, qyteti, lagje, rrugice, pallati.

MOS FLINI POR REAGONI,MOS KINI FRIKË SEPSE ATA JANË SHUMË TË DOBËT PËRPARA REZISTENCËS TUAJ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Un jam Hibrid …
Next post Joe Biden të japi Dorëheqjen,Ai është një Turp për Gabimin fatal duke Rrezikuar Amerikanët në Afganistan …
error: Materiali eshte i mbrojtur !!