fbpx
Lajmet me te Klikuara

Marinsi Amerikanë në Pension pretendon se ai kaloi 15 vite në Hapësirë ​,në Mars duke Mbrojtur 5 Koloni Njerëzore? …

Sipas pretendimeve të një oficeri në pension Randy Cramer – i njohur fillimisht me pseudonimin Captain Kaye, – jo vetëm njerëzit kanë arritur në Mars në të kaluarën, por ne kemi zhvilluar një program sekret hapësinor dhe flotilje që vepron në hapësirë. Duket se ka dy versione që po filtrohen në shoqëri kur bëhet fjalë për Hapësirën, Marsin dhe skedarë të klasifikuar që lidhen me të dy.
E para është se ne nuk kemi qenë në Mars, ka shumë punë për të bërë dhe teknologjia jonë është akoma shumë e kufizuar.

Një tjetër rast është e kundërta e këtij versioni ku disa individë e kanë mbështetur gjatë dekadave të fundit. Pyetja këtu është, kush thotë të vërtetën? Dhe a do të ishte qesharake të mendosh se kemi arritur në Mars dhe kemi kolonizuar planetin e kuq falë programeve sekrete hapësinore?

Sipas “Captain Kaye”, i cili është një ish marins amerikan, ai u spostua në planetin e kuq për vite me radhë dhe misioni i tij ishte të mbronte pesë kolonitë njerëzore nga format e jetës autoktone në Mars. Ai jo vetëm që kaloi vite në Mars, por gjithashtu shërbeu në bordin e një transportuesi gjigant hapësinor për tre vjet.

Sipas ish -marinsit amerikan, ai punoi për Forcën e Mbrojtjes së Marsit (MDF) e cila është në pronësi dhe operohet nga Korporata e Kolonisë Mars (MCC) e cila është në thelb një konglomerat i institucioneve financiare, qeverisë dhe kompanive të teknologjisë.

Cramer dhe ekipi i tij ishin pjesë e një seksioni special të Marinsave të Shteteve të Bashkuara me një mision shumë të klasifikuar, mbrojnë dhe sigurojnë ekzistencën e pesë kolonive të sapokrijuara në sipërfaqen e planetit të kuq.

Forca e Mbrojtjes së Tokës, një degë tjetër ushtarake sekrete ka rekrutë ushtarakë nga vende të tilla si Shtetet e Bashkuara, Kina dhe Rusia.

Për më tepër, Cramer thotë se trajnimi i tij u zhvillua në Hënë, brenda një baze sekrete të quajtur LOC ose Komanda e Operacioneve Hënore, në Titanin e Hënës së Saturnit dhe madje edhe në hapësirë ​​të thellë. Jo vetëm që kemi teknologji për të na çuar në Saturn dhe hapësirën e jashtme, Marsi është një planet që zvarritet me jetë sipas deklaratave të ish -marinsit.

Sipas Randy Cramer, flota hapësinore ka teknologji shumë më të lartë se çdo gjë në dispozicion kudo në Tokë. Anijet e ndryshme kanë sisteme të ndryshme shtytëse të cilat lejojnë flotën hapësinore të arrijë kufijtë e sistemit tonë diellor me lehtësi.

Sipas Cramer, sistemet shtytëse përdornin si shtytës të fuqisë së fisionit ashtu edhe atë të shkrirjes, drejtues të repartit dhe teknologji kundër gravitetit, avancime që u lehtësuan për njerëzimin nga ‘Alienët Gri’ miqësorë.

Z. Cramer pohon se ka dy lloje autoktone që banojnë në Mars: Reptilianët dhe Insektoidët, të dy ata janë shumë inteligjentë. Reptilianët janë një specie shumë më agresive, duke mbrojtur territorin e tyre me çdo kusht. Insektoidët janë po aq inteligjentë dhe të aftë, por janë më pasivë.

Fakti që Marsi është një planet i aftë për të mbajtur jetën është mbështetur nga disa studiues, në mesin e tyre Dr Brandenburg i cili madje pretendon se qeniet aliene zhvilluan një Luftë Bërthamore në planetin e kuq dhe se ne mund të gjejmë dëshmi për këtë sot.

Sipas Dr Brandenburg, marsianët e lashtë të njohur si Cydonians dhe Utopians u masakruan nga sulmi gjigant bërthamor – dhe dëshmitë e gjenocidit mund të shihen edhe sot. Sipas shkencëtarëve ka gjurmë shumë të mëdha të Ksenon-129 në Mars dhe i vetmi proces që ne dimë është se Ksenon-129 është një shpërthim bërthamor.

Në një intervistë televizive, Dr Brandenburg tha: “Dy fatkeqësi të mëdha ndodhën në Mars,” tha ai për Supreme Master TV, duke treguar Utopinë në një hartë.

“Një këtu, dhe më pas një goditje asteroidi ndodhi këtu, dhe Cydonia ishte pikërisht në mes tyre. Kjo është e çuditshme. Pse do të ndodhnin kaq shumë gjëra të këqija në një zonë të Marsit që sapo kishte arkeologji në të? “

Ndërsa kapiteni Kaye nuk ka prova fizike për të mbështetur pretendimet e tij, ai thotë se po bën gjithçka që mundet për të marrë dokumente shumë të klasifikuara të cilat do të dëshmonin se ajo që ai thotë është e vërtetë. Pjesë të dëshmisë nga Kapiteni Kaye janë në përputhje me atë të Michael Relfe, një sinjalizuesi tjetër që pretendon se ka shërbyer 20 vjet turne në planetin e kuq.

Laura Magdalene Eisenhower, stërmbesa e ish-Presidentit Eisenhower pohon se u bënë përpjekje për ta rekrutuar atë në një koloni njerëzore në Mars, të udhëhequr nga studiuesi Dr Hal Puthoff.

Pasi shërbeu 20 vjet në hapësirë, Mars dhe Hënë, Kapiteni Kaye doli në pension me nderime.

BurimiAncient-Code.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Axhenda Mashtruese e “Ngrohjes Globale”: Zjarret në Greqi janë të lidhura me Zjarrvënës të Paguar, Dhjetëra të dyshuar u Arrestuan …
Next post Bregoviç Wedding & Funeral Band (Banda për Dasma dhe Funerale) (VIDEO)
error: Materiali eshte i mbrojtur !!