fbpx
Lajmet me te Klikuara

Fake News që Përhapin Portalet në Shqipëri se gjoja Toka po Ngrohet më shpejt se sa Parashikohej …

Read Time:1 Minute, 7 Second

Portali Koha Jonë i bashkohet Elitës Globale duke Mashtruar Njerëzit me lajme Fake News me titullin: Alarmi/Toka po ngrohet me shpejt se parashikohej, paralajmërojnë shkencëtarët. Viti 2030 do jetë katastrofë.


Ku e zbuloi Koha Jonë dhe kush na qenkan këta Shkencetarë që deklarojnë se Toka po ngrohet me shpejt se sa parashikohej, kur ndërkohë në Greqi Zjarret vihen nga Njerëz të paguar për të mbajtur në lojë Ngrohjen Globale të Kabalës që deklaruan në Forumin Ekonomikë Botërorë të ndërtuar nga vetë Elita Botërore .

Kjo video është në Greqi shikojeni pak ju Gazetarët e Koha Jonë,nuk ka Ngrohje Globale por Zjarre të Qellimshme për të shkatërruar Kullota dhe Prona dhe Ngrohja vjen nga Zjarret që vendosin Njerëzit e paguar nga Elita Botërore për të realizuar Ngrohjen Globale prandaj mos nxirrni Fake News se boll Fake News keni nxjerrë për 20 e ca kusur vite.

Ja ku keni dhe nje video tjeter se si me Dron ku shpërndajnë Flakën në të gjithë Amazonën prandaj ju mos u bëni Gazeta Fake News se boll o Koha Jonë të kemi dëgjuar me Fake News që gjithë këto vite ke postuar duke i ke shërbyer Politikës në Shqipëri.

Ky lajm që nxjerr Koha Jonë është Fake News 100%.

https://kohajone.com/alarmi-toka-po-ngrohet-me-shpejt-se-parashikohej-paralajmerojne-shkencetaret-viti-2030-do-jete-katastrofe/
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!