fbpx
Lajmet me te Klikuara

Senatori shtetëror i Arizonës fillon Peticionin për të Decertifikuar Zgjedhjet …

Read Time:24 Second

Senatori i Shtetit Arizona Wendy Rogers ka nisur një peticion për të decertifikuar zgjedhjet e vitit 2020.
Më poshtë keni faqen e peticionit:

Presidenti Trump e di që unë po luftoj shumë për integritetin e zgjedhjeve, prandaj më citoi dy herë në të njëjtën javë.

Nëse jeni dakord me mua dhe Presidentin Trump që ne duhet të tërheqim zgjedhësit tanë dhe të decertifikojmë zgjedhjet e vitit 2020, shtoni emrin tuaj dhe le ta bëjmë këtë!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!