fbpx
Lajmet me te Klikuara

Lajmi i Fundit: Ish Kryeministri Berisha Njofton një Konferencë për shtyp në orën 12:00 …

Read Time:27 Second

Ish kreu i Partisë Demokratike dhe ish kryeministër i Shqipërisë Berisha ka njoftuar përmes një statusi në rrjetet sociale se rreth mesditës do të japë një konferencë për shtyp,Ish-kryeministri dhe ish kreu i PD-së njofton: “Të dashur miq, sot në orën 12:00 do të zhvilloj një konferencë për shtyp në hotel Rogner (salla Antigonea)! Ftoj mediat, sipas dëshirës, të jenë të pranishme! Sb”.

Kjo lëvizja e Berishës sic duket vjen pasi Ambasadorja Amerikane në Shqipëri, Yuri Kim kërkoi sërish rishikimin e listave të deputetëve.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!