fbpx
Lajmet me te Klikuara

Lajmi Bombë: Ish Punonjësja e Pfizer Konfirmon se Injeksionet Covid janë Armë Biologjike Helmuese .(VIDEO)

Read Time:18 Second

Dr Andrew Kaufman i https://andrewkaufmanmd.com/ ka pritur një mysafirë tek emisioni The Alex Jones Show së bashku me Karen Kingston, një ish -punonjëse të Pfizer dhe që është analiste aktuale ku ndër të tjera ajo konfirmon se përbërësit e vaksinës Covid janë armë biologjike helmuese.

Ndiqni Videon e mëposhtme

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!