fbpx
Lajmet me te Klikuara

Momenti erdhi: Presidenti Trump Trump poston dëshminë e Zgjedhjeve Mashtruese të vitit 2020 duke Paralajmëruar shkatërrimin Aktual të Elitës në Amerikë …

Read Time:2 Minute, 12 Second

Presidenti Donald Trump lëshoi një deklaratë Bombë të martën duke lavdëruar Kapitenin Pensionistë të inteligjencës së Ushtrisë Seth Keshel për raportin e ri që tregonte se zgjedhjet e vitit 2020 ishin të vjedhura dhe se paralajmëronte për shkatërrimin aktual të Elitës në Amerikë.

Prezantuesja e OANN, Natalie Harp postoi në Twitter deklaratën e Trump.

“Kapiteni shumë i respektuar i inteligjencës së Ushtrisë, Seth Keshel, sapo ka publikuar Raportin e tij mbi Numrat Kombëtarë të Mashtrimit në lidhje me Zgjedhjet Presidenciale të vitit 2020,” filloi Trump.

“Unë nuk e njoh personalisht kapitenin Keshel, por këta numra janë dërrmues, zgjedhjet po ndryshojnë, dhe sipas Keshel, mund të jenë edhe më të mëdha në atë që ata nuk llogariten për rrëzimin kibernetik të votave. Ata tregojnë se kam fituar zgjedhjet – me shumë! “

Presidenti Trump deklaroi, “Tani do të shikoni demokratët që të bashkohen, të shpifin, të kërcënojnë, të hetojnë, të burgosin njerëz dhe bëjnë gjithçka që duhet të bëjnë për të mos dalë në shesh e vërteta, dhe lëre pastaj Administratën Biden që do të vazhdojë të shpëtojë lëkurën duke shkatërruar vendit tonë. Parregullsitë dhe mashtrimet e drejtpërdrejta të këtyre zgjedhjeve janë një plagë e hapur për Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Diçka duhet bërë – menjëherë deklaron Trump! ”

Raporti Keshel të cilit i referohet Trump u publikua këtë fundjavë në faqen e njohur të Telegramit të kapitenit të inteligjencës së ushtrisë në pension.

Keshel mori numërimin zyrtar të votave në të 50 shtetet dhe i krahasoi me numrat e vlerësuar bazuar në trendet politike, rritjen/rënien e popullsisë, historinë e fundit të votuesve dhe informacionin e regjistrimit për të përcaktuar një sasi të vlerësuar të “votave të tepërta të Bidenit” në secilin shtet.

Këto gjetje përfshijnë vetëm vota të tepërta për Biden dhe nuk llogaritin asnjë “votë të përmbysur”, e cila vetëm do ta bënte mashtrimin edhe më drastik.

Lexoni më lartë Raporti Keshel që Patriotik Media ka publikuar

Sipas të dhënave të Keshel, Joe Biden u vlerësua me mbi tetë milionë vota të tepërta, që është më se e mjaftueshme për të përmbysur zgjedhjet.

Shikoni Keshel që shpjegonë gjetjet e tij në detaje gjatë podkastit të Pandemisë së Dhomës së Luftës të Steve Bannon të martën:

Mos harroni, se do të dalin shumë prova të tjera mbi mashtrimin e zgjedhjeve, ku elita do të detyrohet të krijojë një shpërqendrim në mënyrë që të mbulojë aktivitetin kriminal.

Burimi: InfoWars.comBanned.video

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!