fbpx
Lajmet me te Klikuara

Krahu i Djathtë e George Soros akuzohet për Abuzim Seksual me Gjashtë Gra: ‘Unë do të Përdhunoj ashtu siç Përdhunoj Vajzën time’

Read Time:2 Minute, 31 Second

Financieri i Wall Street Howard Rubin dhe ish-menaxheri i parave dhe krahu i djathtë të miliarderit George Soros, është paditur nga gjashtë gra për “rrahje dhe abuzim ndaj të tyre gjatë seancave të çuditshme në BDSM në bodrumin seksuale të apartamentit të tij në Manhattan”.

Daily Mail raporton se, “Njeriu i djathtë i George Soros, Howard Rubin, 66 vjeç, paditet nga gjashtë gra që e akuzojnë atë për” rrahje dhe abuzim të tyre gjatë seancave të çuditshme të BDSM në bodrumin seksuale të apartamentit të tij në Manhattan “”:

“Howard Rubin, një ish menaxher i parave për George Soros, është akuzuar nga gjashtë gra se i kanë rrahur gjatë seancave seksuale sadomasokiste në një” bodrum seksi “të ndërtuar posaçërisht në apartamentin e tij në Manhattan.

Rubin, 66 vjeç, një tregtar i martuar, famëkeq i Wall Street, i cili fajësohet për 377 milionë dollarë humbje në Merrill Lynch në 1987, akuzohet se ka paguar gra deri në 5,000 dollarë për të marrë pjesë në seksin BDSM.

Sipas burimeve disa nga gratë që morën pjesë në seancat e çuditshme të seksit e kanë paditur financierin, duke pretenduar se ai i kishte abuzuar me to; duke injoruar me fjalët se jeni sigurta, dhe duke shkuar përtej kufijve dhe marrëveshjeve të BDSM që ata vendosën para seksit, duke i lënduar ato fizikisht.

Akuzat e para u bënë në Nëntor 2017, por gjithsej gjashtë gra tani po padisin Rubin në një proces civil, të caktuar për Nëntor, për 18 milionë dollarë.

Detajet janë shumë qesharake të përcaktuara nga New York Post kur thonë se një grua u rrah aq keq nga kirurgu i saj plastik që nuk ishte i gatshëm ta operonte pasi transplanti i gjirit të saj të djathtë u rrëzua.

Një grua tjetër tha se ajo dhe Rubin kishin marrëdhënie seksuale kundër vullnetit të saj duke pretenduar se ndërsa ishte i lidhur në dhomën e tij ai i tha asaj: ‘Unë do të të përdhunoj ashtu siç e përdhunoj vajzën time’ para se ta detyronte të bënte marrëdhënie seksuale.

Një ish -koleg që punonte me Rubin tek Soros Fund Management i tha New York Postit ‘Mendova se Ai ishte një djalë i mirë. Ai ishte një çifut i çmendur hebre dhe krejtësisht normal. U befasova kur dëgjova se ai kishte atë apartament [me një bodrum seksi]. “”

“[Gratë] nuk prisnin që të rriheshin”, tha avokati i tyre për New York Post.

Daily Mail ka fotografi të viktimave të tij të supozuara, ku që të gjitha duket se janë bionde me sy blu.

A do ta hetojë Prokurori i Qarkut në Manhattan Cyrus Vance nëse Rubin vërtet ka dhunuar apo jo vajzën e tij apo abuzuar seksualisht me këto gra?

Vance kishte shumë kohë për të ngritur akuza kundër një “Karen” që ta thërrisnin policët kur në një djalë të zi që po e ngacmonte në një park.

Duke parë se si Vance bëri kopertinën për Jeffrey Epstein dhe Harvey Weinstein, mendoj se të gjithë e dimë se Howard Rubin do të jetë i qartë.

Burimi: InformationLiberation.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!