fbpx
Lajmet me te Klikuara

Arrestimet Ushtarake: Arrestohet Bill Gates …

Read Time:3 Minute, 15 Second

Nga Michael Baxter –

Ushtria amerikane arrestoi të martën themeluesin e Microsoft Bill Gates, duke akuzuar për sjelljen e keqe shoqërore me trafikimin e fëmijëve dhe krime të tjera të papërshkrueshme kundër Amerikës dhe njerëzve të saj.

Burime brenda Trupave të Gjyqtarëve të Avokatëve të Marinës amerikane i thanë Real Raw News se ushtria kishte kaluar muaj duke u përpjekur për të gjetur Gates, por miliarderi i pakapshëm kishte përdorur pasurinë e tij dhe kontaktet e Deep State për të shmangur kapjen, duke mbajtur disi një hap përpara gjuetisë ushtarake.

Por të martën, më 27 korrik, Gates u rrëzua dhe marinsat amerikanë ishin në gjendje ta kapnin atë në një pronë që ai zotëronte fshehurazi në Myrtle Beach, Karolinën e Jugut.

Akuzat kundër Gates mbulojnë një spektër të gjerë. Ai supozohet se e detyroi FDA-në të lëshonte një autorizim urgjent për vaksinat Covid-19, duke e ditur se kokteji farmaceutik potencialisht i rrezikshëm jo vetëm që do të rrezikonte marrësit, por gjithashtu do të përkeqësonte ADN-në njerëzore. JAG po heton gjithashtu nëse vaksinat përmbajnë nanoprimca sintetike të prodhuara nga Microsoft dhe kompania suedeze e bioteknologjisë Biohax International.

Ushtria pretendon se Gates përfitoi masivisht nga shitjet e vaksinave. Gates, i cili më parë ka mohuar të ketë një aksion financiar në vaksinat, fitoi të paktën 10 miliardë dollarë nga shitjet e përbashkëta të vaksinimeve Pfizer, Moderna dhe Johnson & Johnson, sipas dokumenteve të JAG. JAG po e konsideron Gates pjesërisht përgjegjëse për vdekjen e 7,000 qytetarëve amerikanë që vdiqën brenda 72 orëve nga marrja e drogës.

Për më tepër, ushtria ka akuzuar Gates për organizimin e një rrjeti të trafikimit të fëmijëve, të cilin ai e drejtoi me pedofilin e dënuar Jeffrey Epstein. Siç u raportua nga RRN më 20 maj, Votat e Marinës Amerikane që operonin nën autoritetin e JAG sulmuan fermën e Gates prej 492 hektarësh në veriperëndim të Wyoming dhe zbuluan një bunker nëntokësor ku fëmijët ishin vendosur përkohësisht para se të shiteshin në skllavëri. Një kartë SD e gjetur në vendin e ngjarjes tregonte një vajzë të re me pizhame të lidhur në shtrat dhe duke bërtitur për nënën e saj. Jashtë kamerës, mund të dëgjohej një Gates maniakale që e inkurajonte fëmijën të vishej me taka të larta dhe të brendshme, në mënyrë që të kënaqte më mirë “nënën dhe babin e saj të ri”.

Ato dëshmi, të marra së bashku me mashtrimet e vaksinave të Gates, e shtynë ushtrinë të nisë një kërkim global për një nerd shoqërisht të vështirë, por të pamëshirshëm të rrezikshëm.

Burimet i thanë realrawnews se gruaja e Gates Melinda luajti një rol vendimtar në arrestimin e tij.

“Fillimisht ajo ishte ngurruese për të bashkëpunuar plotësisht, sepse ajo mendonte se njohja e përfshirjes së saj mund të rrezikonte pasurinë që ajo synon të marrë nga zgjidhja e divorcit, shumica e së cilës nuk është paguar. Por JAG ka prova që vërtetojnë se ajo kishte njohuri për trafikimin e fëmijëve dhe i tha asaj se do të akuzohej së bashku me Billin nëse nuk bashkëpunonte. Doli se Bill e kishte spamuar atë me email të koduar vetëm ajo mund të deshifronte. Ai donte të pajtohej. Ushtria e përdori atë në avantazhin e saj, “tha burimi ynë.

Melinda më në fund iu përgjigj atij, shtoi burimi ynë dhe ra dakord për një takim. Ajo i tha Billit të emërojë kohën dhe vendin. Në përgjigje, Bill Gates sugjeroi një shtëpi që ai kishte në pronësi në Myrtle Beach. Megjithëse ushtria kishte kryer mbikëqyrje mbi të gjitha pronat e njohura në pronësi të Gates, shtëpia e Myrtle Beach i kishte shpëtuar njoftimit ushtarak, sepse Gates e kishte blerë atë me një pseudonim.

Kur Gates u shfaq, marinsat po e prisnin, tha burimi ynë.

Ai u mor në paraburgim dhe aktualisht është duke u ndaluar në një vend të panjohur në pritje të transportit për në Guantanamo Bay, shtoi burimi ynë.

Burimi: https://realrawnews.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!