fbpx
Lajmet me te Klikuara

Teksas: Gjenerali Flynn jep një Mesazh të fortë për të Krishterët,Pastorët dhe Predikuesve Amerikanë.(VIDEO)

Read Time:30 Second

Gjatë fjalimit që mbajti mbrëmjen e djeshme në Teksas përballë një turme të madhe Njerëzish,Gjenerali Flynn ka lëshuar një Mesazh shumë të fortë drejtuar të gjithë të Krishterëve Amerikanë si dhe të gjithë,Pastorëve dhe Predikuesve duke ju kërkuar të ZGJOHEN…

Mesazhi i Gjeneralit Flynn vjen në një moment kritikë për Amerikanët të cilët duhet të kuptojnë që tani ka ardhur koha të veprojnë.

Gjatë fjalimit të tij Gjenerali Flynn theksoi se “Ka shumë të krishterë që nuk janë zgjuar ende. Ka shumë pastorë, ka shumë predikues që duhet të zgjohen! “

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!