fbpx
Lajmet me te Klikuara

John Moore Zbulon Njohuritë Ushtarake të Ngjarjeve Globale mbi shkatërrimin e Qytetërimit, ndërsa Prokurori Thomas Renz Paralajmëron Padit mbi Mandatin e Vaksinës …

Read Time:3 Minute, 42 Second

Nëse po pyesni pse qeveritë e korruptuara, kriminale të botës po nxitojnë aq shumë për të na “vaksinuar” të gjithëve me injeksionin vdekjeprurës, eksperimental, e cila është e pa aprovuar, mund të marrni një përgjigje tronditëse por që mund të jetë shumë e thjeshtë se sa ju e mendoni.

Sipas analistit dhe drejtuesit të radios John Moore (Njeriu i Lirisë), i cili ka shumë kontakte me oficerë dhe shkencëtarë të Marinës Amerikane të nivelit të lartë, një nga ngjarjet e nivelit global të zhdukjes po afrohet dhe globalistët po përpiqen dëshpërimisht të shkatërrojnë popullsinë njerëzore përpara se njerëzit ta kuptojnë se çfarë po ju ndodh.

Nëse 8 miliardë njerëzve ju thuhej e vërteta për ngjarjen e ardhshme kozmike që do mund të shkatërrojë qytetërimin njerëzor, ata të gjithë do të pushonin së punuari, duke shkaktuar një kolaps pothuajse të menjëhershëm në të gjithë infrastrukturën globale të prodhimit, transportit, prodhimit të ushqimit, qeverisë, ushtrisë etj.

Globalistët ende po blejnë shumë furnizime të tilla si ushqim, elektronikë, armë zjarri, municion, mjete komunikimi, etj., Dhe ata kanë nevojë që masat të vazhdojnë të punojnë deri në fund. Përndryshe, ata nuk do mund të marrin më shumë furnizime për veten e tyre, edhe pse këta globalistë tani fshihen në ishujt e largët, duke lëvizur në sisteme nëntokësore dhe qytete, ose planifikojnë të jenë jashtë planetit kur gjithçka të shkojë në skëterrë.

Ngjarja të së cilës i referohet John Moore është një “planet i dhjetë” që kalon shumë pranë, ku një masë e madhe, e errët planetare (që mund të shihet vetëm me teleskopë me rreze infra të kuqe) do të kalojë pranë rrafshit orbital të Tokës ose më saktë rreth diellit.

Vetëm efektet gravitacionale, paralajmëruan ish -shkencëtarët kryesorë të Marinës, do të shkaktojnë ndryshime kataklizmike të Tokës të përbëra nga tërmete të paparë, vullkane dhe madje edhe një “zhvendosje polesh” që thuhet se do të riorientojë boshtin fizik polar të planetit (jo vetëm polet magnetike), duke ndryshuar kështu ekuatori dhe lëshimi i një oqeani të paimagjinueshëm “slosh” që do të përmbytë zonat bregdetare në çdo kontinent.

Ngjarjet e ardhshme janë të njohura që të paktën në 1979, shpjegon Moore, dhe qeveritë e botës e kanë mbajtur këtë sekret nga publiku në mënyrë që ta mbajnë shoqërinë në funksion deri në ditën e fundit para se të mbërrijë kataklizma.

Atë ditë, erërat globale do të mbahen me 200 mph për një ditë të plotë, shpjegon Moore, duke shkatërruar pothuajse të gjitha strukturat e ndërtuara nga njeriu të cilat janë mbi tokë. Vetëm strukturat nën tokë dhe strukturat mbi tokë të përforcuara me beton dhe çelik kanë një shans për të mbijetuar nga erërat.

Pasi të mbijetoni nga erërat, sfida juaj e ardhshme do të jetë mbijetesa e kolapsit të plotë të civilizimit njerëzor, pasi nuk do të ketë ferma funksionale, rrjete energjetike, internet, infrastrukturë transporti, rafineri karburanti, etj.

Madje nuk mund të ketë mjaft njerëz për të çaktivizuar qindra centrale bërthamore që janë të shpërndara në të gjithë planetin, duke ngritur pyetje të mëdha në lidhje me atë që ndodh nëse humbin aftësinë e ftohjes dhe zhyten në kriticitet.

Shikoni videon e mëposhtë, e cila tregon një hartë të tokës që përmbytet nga uji dhe që parashikohet të ndodhë në Shtetet e Bashkuara:

Klikoni mbi Linkun për të ndjekur Videon Shokuese

https://www.brighteon.com/04b12580-e267-4282-9bb6-0f2c2a13daa1

Prokurori Thomas Renz parashikon një valë baticash të padive që sfidojnë mandatet e paligjshme të vaksinës
Avokati Thomas Renz nga Renz-Law.com është avokati që qëndron pas padisë së fundit të sinjalizuesve që pretendon se qeveria amerikane ka prova mbi të paktën 45,000 vdekje nga vaksinat e koronavirusit (deri më tani) dhe që janë në rritje.

Duke filluar si një “normë” jo e mbushur me të kuqe, e cila besonte në vaksinat dhe tregimet zyrtare, Renz hyri në historinë e vërtetë për vaksinat kundër koronavirusit dhe zbuloi një katrahurë befasuese të kriminalitetit, korrupsionit dhe krimeve të tmerrshme kundër njerëzimit.

Në këtë intervistë, Renz thotë se mandatet e vaksinave janë shkelje të paligjshme të të drejtave themelore të njeriut dhe se një valë padish do të vijnë nga mijëra paditës në të gjithë Amerikën, duke sfiduar mandatet e vaksinave që tani po shtyhen nga qeveria dhe korporatat private si Google, Facebook, Disney dhe madje edhe Wal-Mart.

Ndiqni intervistën e plotë këtu:

Klikoni mbi linkun për të ndjekur videon

https://www.brighteon.com/5abe8b87-53bf-4483-96ca-0e76d8868a4a

Burimi: NaturalNews.comBrighteon.comBrighteon.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!