fbpx
Lajmet me te Klikuara

O Zot ….. Fali Budallenjtë…

Read Time:1 Minute, 10 Second

Nga Ferdinand Shehaj-

Në një postim të bërë në faqen e tij në Facebook Patrioti Shehaj ju bën thirrje Shqiptarëve që ti lenë rrjetet sociale. Mjaft u bëtë pjesë e rrjeteve sociale në FB ..që janë pjese e Sorrosit ..dhe që po na manipulojnë . Shqiptarët sot kanë probleme me ekonomone ..Dinjitetin ..Punësimin Ngrihuni për më shumë të drejta ..zaptoni sheshet ..rrugët shkruan Patrioti Shehaj…

Postimi i plotë

Nè nje kohe kur ne Shqipèri dhe Kosove po ndertohen 2 nga Bazat më të mëdha Amerikane , shumica e atyre qe rrine e bejne sehir nga FB ..pa reaguar pa u ber pjese e halleve ne realitet .., flasin te trembur per nje Jugosllavi te re .

Shqiptaret dhe Serbet sot kane te njejtin problem Jane te izoluar dhe te ndaluar per ne BE .. Sepse Europa..do ta mbaje rajonin Fuçi Baroti

A jeni ne vete ..a nuk e kuptoni qe jemi ne nje lufte te ftohe dipllomatike .

Kur Administrata e Trampit ..po i ben presion BE ..qe ti japi te drejta me shume Shqiptareve ne te gjithe teritorin e Ballkanit .

Mjaft u bete pjese e rrjeteve sociale ne FB ..qe jane pjese e Sorrosit ..dhe po na manipulojne . Shqiptaret sot kane probleme me ekonomone ..Dinjitetin ..Punesimin Ngrihuni per me shume te drejta ..zaptoni sheshet ..rruget …Institucionet ..Parlamentin ..kapini prej gryke politikanet Dilni nga rrjetet Sociale ..sepse paguhen per te na perçare Ju lutem ..po na perçajne 🙏🙏😥

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!