fbpx
Lajmet me te Klikuara

Intervista me Dr. David Martin dhe Fuellmich: Nuk ka Variante, nuk ka Coronavirus të ri, nuk ka Pandemi .(VIDEO)

Read Time:40 Second

A e vërteton kjo videjo online e një podkasteri se nuk ka variante SARS-CoV-2, dhe se nuk ka pandemi dhe se COVID-19 nuk është një sëmundje e re?

Intervista e gjatë u shfaq si një video postim (i arkivuar këtu) në BitChute më 14 korrik 2021. I titulluar “INTERVISTA E PLOTË: Nuk Ka Variant – Jo Novel – Pa Pandemi. Dr David Martin me Reiner Fuellmich”, videoja përmban komente nga Martin , i cili identifikohet si kryetar i M-CAM, e cila tregon një kompani që analizon patentat .

Fuellmich është një avokat gjyqësor gjerman i cili ka njoftuar planet për të paditur qeveritë për veprimet që kanë ndërmarrë për të luftuar pandeminë. Menjëherë pas shënimit katër minutësh të videos, Martin flet për SARS-CoV-2.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!