fbpx
Lajmet me te Klikuara

Ylli Dylgjeri: Babëzi, Neveri, Kurvëri …Ptuuu! Racë e Pështire që Ju gjënde këtij Populli Naiv.

Babëzi, neveri, kurvëri kështu e ka titulluar statusin e tij të bërë në rrjetin social facebook Ylli Dylgjeri i cili duket shumë i revoltuar në shkrimin e tij. Dylgjeri shkruan se Shqipëria është Vendi çudirave…! Turpi i botës me taksat e popullit … te behesh karikature, vetëm që je i Partisë…!!!!

Statusi i plotë

Babëzi, neveri, kurvëri

U bë rasti i 5-të që publiku po njihet me borderotë dhe urdhërat fallco të gazetarëve, këngëtarëve, velinave, dhe pjeshkave të Rilindjes.

E para në Top Channel, e dyta gazetare e lirë në media, e treta pronare Portaleve të shitura, e katërta këngëtare, e pesta modele, e 10-ta …nuk di ku është futur.

Na ndiqni dhe në Telegram / Patriotik Media

Ujësjellsat, zjarrfiksat, bashkitë, jane strehë e keshilltareve të korrupsioni të dites së Qeverise Rama.

Po punësohen e binjakezohen vithet, cicat, silikoni, në qeverine e Ramës prej kartoni. Ndërkohe në ekrane na dalin studentet ekselence që komunikojnë me kryeministrin mashtrues e klloun.

Vendi çudirave…! Turpi i botës me taksat e popullit … te behesh karikature, vetëm që je i Partisë…!!!!

Ptuuu! Racë e pështire që Ju gjënde këtij populli naiv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Ofensiva e PD-së Kundër Salvinit: “Qëndroni me Dhunë dhe mos u Vaksinoni”
Next post Shepard vs. New Shepard: Zbuloni Dallimet …
error: Materiali eshte i mbrojtur !!