fbpx
Lajmet me te Klikuara

Kabala Historikisht i ka Eleminuar Shpikësit dhe Shkencëtarët për të fituar vetë.(VIDEO)

Read Time:47 Second

Nuk ka rëndësi nëse De Donno e vranë apo u vet-vra. Fakti është se atë e vrau sistemi. Bashkimi Europian në tetor do të lejojë 5 kura për mjekimin ndaj virusit, dhe 4 prej tyre janë me MOLOKLONALI.

Na ndiqni në Telegram /Patriotik Media

Çfarë është kura me MOLOKLONALI? Është pikërisht kura e doktor De Donno, kurë e cila është 100% natyrale meefikasitet të lartë, pa asnjë efekt anësor – dhe me zero kosto.

Ndërsa kura me MOLOKLONALI është një kopje e shëmtuar që prodhohet në laborator në mënyrë artificiale dhe gjejeni pak se sa do të kushtojë? Tre mijë euro kura…

Përballë këtij KRIMI dhe maskaralliku çdo njërit nga ne’ i vjen ta vrasë veten jo një herë por nja 10 herë!

E çuditshme isht fakti se përse Italianët nuk reaguan por heshtën,ata duhej të ishin ngritur në protesta të fuqishme për këtë ngjarje të rëndë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!