fbpx
Lajmet me te Klikuara

Joe Biden miratonte projektligje,Hunter full me kokainë . (VIDEO)

Read Time:1 Minute, 18 Second

Hunter Biden, Djali i vetequajturit kryetar shteti Joe Biden, perdorte droga te renda kur Babai i tij ishte senator dhe kryetar i grupit demokrat ne Senatin Amerikan,Ne nje fjalimin me ngjyra diskriminuese anti afrikano amerikane, Joe kerkonte te fuste ne burg njerezit me ngjyre afrikano amerikanet sepse perdornin droge, qe shihet dhe ne videon e meposhtme.

Na ndiqni dhe në Telegram /Patriotik Media

Mediat ne Shqiperi dhe Kosove dhe e ashtequajtura Zeri i Amerikes (VOA) j’ua shperlajne trurin teleshikuesve naiv, duke bere perkthime te dhjera… sikurse thuhet ne shqip.

Kjo video eshte shkeputur nga lapotopi i tij origjinal, i cili eshte ne duart e FBI-se, te cilet kane dy vite qe heshtin, sepse po mundohen te mbulojne Diellin me shosh…

Per fat te mire kopje te memories se kompiuterit jane ne duart edhe disa te tjereve, qe nuk i lene te genjejne mediat e majta globaliste.

Keshtu qe gazeta e veterane ne New York Post, fatmiresisht cdo dite ka nje rubike te vecante ne lidhje me korrupsionin e Hunter Biden, skandalet me kompanine Borisma te gazit natyror ne Ukrahine, ku ai eshte pjese e bordit te drejtimit te saj ku merrte nga 80-120,000 ne muaj dhe 1.5 milion ne vit pa bere asnje pune dhe pa ditur as gjuhen ukrahinase…

Qytetaret Amerikane habiten dhe shtrojne pyetjen, perse Departamenti i Drejtesise se SHBA dhe Prokurori i Pergjishem i SHBA,si dhe Sekretari i Shtetit dhe Shtepia e Bardhe heshtin dhe vetem heshtin, para ketij Skandalit te Shekullit?

Pergatiti Klajd Kapinova

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!