fbpx
Lajmet me te Klikuara

Ylli Dylgjeri: Edi Rama braktis Dua Lipen dhe thërret në Shkup: dua Lepën!(VIDEO)

Read Time:27 Second

Plasin ironitë në rrjetet Sociale dhe si gjithmonë i Madhi Ylli Dylgjeri i cili në një status në facebook ka shpërndarë një video të Lepa Brenës me titullin Lepa Brena – Jugoslovenka – (Official Video 1989)

Por që në shqip Dylgjeri e ka titulluar: Edi Rama braktis Dua Lipen dhe thërret në Shkup: dua Lepën!

Patriotik Media i bashkohet kësaj ironie duke e adoptuar videon në një version tjetër.

Ndiqeni më poshtë videon

Ylli Dylgjeri: Edi Rama braktis Dua Lipen dhe thërret në Shkup:dua Lepën!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!