fbpx
Lajmet me te Klikuara

Ylli Dylgjeri: Edi Rama braktis Dua Lipen dhe thërret në Shkup: dua Lepën!(VIDEO)

Plasin ironitë në rrjetet Sociale dhe si gjithmonë i Madhi Ylli Dylgjeri i cili në një status në facebook ka shpërndarë një video të Lepa Brenës me titullin Lepa Brena – Jugoslovenka – (Official Video 1989)

Por që në shqip Dylgjeri e ka titulluar: Edi Rama braktis Dua Lipen dhe thërret në Shkup: dua Lepën!

Patriotik Media i bashkohet kësaj ironie duke e adoptuar videon në një version tjetër.

Ndiqeni më poshtë videon

Ylli Dylgjeri: Edi Rama braktis Dua Lipen dhe thërret në Shkup:dua Lepën!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Kaliforni: Antifa Goons Rrihet keq në Tubimin e Organizuar nga Konservatorët (VIDEO)
Next post Yuri Kim i drejtohet Bashës: Largo Sali Berishën nga Parlamenti,reagon Berisha….
error: Materiali eshte i mbrojtur !!