fbpx
Lajmet me te Klikuara

Kaliforni: Antifa Goons Rrihet keq në Tubimin e Organizuar nga Konservatorët (VIDEO)

Read Time:42 Second

Banditët e Antifa-s u grindën dhe u rrahën keq në një tubim me Sloganin “Ne jemi Izraeli” në El Cajon, Kaliforni gjatë fundjavës ku foli ish Sekretari i Shtetit Mike Pompeo.

Dhjetëra banditë të Antifa-s të veshur me rroba të zeza u futën në tubim në SoCal për të shkaktuar trazira.

Por nuk ja arritën dot qellimit pasi u penguan konservatorët duke i dhënë Antifas një goditje të mirë.

Antifa tentoi të përdorte topuzin për të larguar konservatorët sepse ata nuk mund të përplaseshin ndryshe por ishte e kot.

Ndërsa tubimi me Sloganin “Ne jemi Izraeli” po zhvillohej në El Cajon, Kalifornia, ku protestuesit e antifa-s u përplasen me konservatorët aty pranë. Përplasjet u përshkallëzuan në përleshje të ashpër ku nuk pati ndërhyrjen e policisë derisa palët u ndanë vetë….

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!