fbpx
Lajmet me te Klikuara

Apokalipsi 666 i realizuar nga Nadir Mura nuk ishte një Konspiracion por një Plan i Kabalës.(VIDEO)

Read Time:2 Minute, 50 Second

Në një kanal privat televizive Nadir Mura realizoi programin Enigma ku me informacionet që grumbullonte mundohej të informonte publikun me ngjarjet që do të ndodhnin në planetin tonë në vitet në vijim.

Dhe shumë nga Ngjarjet që jepen në këtë video tregojnë qartë që asgjë nuk ishte fantazi por një e vërtet e hidhur që çuditërisht po ndodhin në botë dhe në Shqipëri.

Apokalipsi 666 nuk u realizuar për të trembur Njerëzimin por për t’ju treguar atyre se çfarë po përgatiste Kabala kundër Njerëzimit.

Apokalipsi 666

Ka shumë video që fjalët e Nadir Murës janë 100% reale dhe nuk ka asnjë Konspiracion apo manipulim të Njeriut për përfitime personale,çdo gjë është bërë për të Zgjuar Njerëzit që të kuptojnë që çdo Qeveri në botë ashtu si dhe në Shqipëri komandohet nga Elita Botërore që në gjuhën e përditshme ne e quajmë Kabala.

Sot Njerëzimi po përballet me Vaksinën Covid-19 dhe që është Plani i Plandemisë e realizuar nga Kabala ku shumica e Vaksinave janë përgatitur për të Eleminuar Njerëzit,(ndiq videon e mëposhtme ku tregon efektin e vaksinës) dhe Nadir Mura e ka paralajmëruar këtë gjë në disa emisione të realizuar tek Enigma që për çudi Kabala e bllokoi Kanalin në Youtube se sic e dini censura është bërë si virusi nr 2 sepse e vërteta ju prish planet e tyre.

Sot në botë po ndodhin ngjarje të pa imagjinueshme si shumë përmbytje që po ndodhin,dhe a e keni pyetur veten ndonjëhere se përse ndodhin këto përmbytje dhe kush i realizon .

(Më poshtë keni videon ku shpjegohet se përmbytjet realizohen nga njerëzit e Kabalës)

Përmbytjet krijohen nga vetë Njerëzit dhe kjo nuk është Konspiracion…

Edhe stafi i Patriotik Media është munduar të sinjalizojë Shqiptarët që çdo gjë që po realizohet kundër tyre dhe kjo nuk është për mbrojtjen e shëndetit por për t’ju nënshtruar dhe Vaksinuar pasi Rilindja është pjesë e Kabalës Sorosiane dhe zbatuese e OBSH duke detyruar shqiptarët që të vaksinohen dhe ne e kemi dhënë në informacionet tona ku është dhe videoja që faqja jonë në facebook STOP FAKE.al ka transmetuar.(Lexoni linkun e mëposhtme)

Gjithashtu ne kemi informuar Shqiptarët dhe shumë raste të tjera sic është rasti i fundit i Mira Rakacollit dhe shumë personazhe që po mundohen të bëjnë propagandë duke dalë në Mediat e kapura dhe të kontrolluara nga Rilindja në bashkëpunim me Opozitën Kuislinge e drejtuar nga Lulzim Basha.

Nëqoftëse Situata vazhdon me këtë Ritem Loja me Covid-19 mbaron në Mars të 2025

Patriotik Media do të mundohet që të Zgjojë Shqiptarët që të kuptojnë që ne nuk e bëjmë për të fituar financiarisht por për të mbrojtur JETËN që na e ka dhuruar Zoti dhe vetëm Zoti mund të na e marrë,Loja e Kabalës do të marri fund dhe do përgjigjen përpara Zotit dhe Njerëzimit por edhe Njerëzimi duhet të ZGJOHET se nesër do të jetë shumë vonë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!