fbpx
Lajmet me te Klikuara

Tre Muskëtjerët janë mbledhur me Përrallat e tyre për Mini – Schengenin …

Nga Edith Harxhi –

Në një status të bërë në rrjetet sociale facebook, ish kandidatja për Kryetare e Partise Demokratike Edith Harxhi ka postuar një lajm në lidhje me Mini – Schengenin që tre Muskëtjerët e Ballkanit janë takuar dhe po mundohen të fsheni korrupsionin e tyre që po ju merr frymën tre popujve në Ballkan duke ju bërë karshillik ShBA-së dhe BE-së shkruan Harxhi në faqen e saj në facebook…

Statusi i plotë i Harxhit.

Tre muskujtjerët e Ballkanit janë mbledhur përsëri me përrallat e tyre për Mini- Schengenin. Mundohen të fshehin korrupsionin e tyre që po ju merr frymën tre popujve në Ballkan dhe ju bëjnë karshillëk ShBA-së dhe BE-së.

Ne nuk mund të pranojmë më nëpërkëmbjen e Kosovës nga tre liderucë të korruptuar që shesin gjithëçka për të mbijetuar.

Nuk mund të pranojmë një Yugosferë të re dhe kurrë nuk mund të shkojmë kundër interesave të Kosovës dhe çështjes sonë kombëtare. Përshëndes vendimin e Kosovës, Bosnjes dhe Malit të Zi për të mos u bërë pjesë e ketyre lojërave alla Hoxha-Tito.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Nëqoftëse Situata vazhdon me këtë Ritem Loja me Covid-19 mbaron në Mars të 2025.(VIDEO)
Next post Komiteti Ekzekutiv i Partisë Republikane të Qarkut Dane Visconsin Voton Njëzëri për të Mbështetur Auditimin e Propozuar Mjeko -ligjor të Rep. Janel Brandtjen…
error: Materiali eshte i mbrojtur !!