fbpx
Lajmet me te Klikuara

Pensilvani: Mijëra Mbështetës të Trump -it Thërrisnin “TRUMP! TRUMP! TRUMP! ” ndërkohë që Joe Biden po Kalonte me Eskortën e tij. (VIDEO)

Joe Biden pritet me thirrjen “TRUMP! TRUMP! TRUMP!… ” nga qytetarët e Pensilvanisë.

Mijëra mbështetës të Presidenti Donald Trump kanë përshëndetur Joe Biden në Pensilvani duke ulëritur dhe fyer atë.

Mbështetësit e Presidentit Trump ishin rreshtuar gjatë rrugës me flamuj Trump, Flamuj të Sh.B.A, Flamuj të Shqetësuar të SH.B.A. dhe disa tabela “F * ck Joe Biden” ndërsa ai po kalonte me eskortën e tij.

Përkrahësit brohorisnin fuqishëm, “TRUMP! TRUMP! TRUMP!… ”

Ndiqni videon e mëposhtme se si u prit Joe Biden në Pensilvani

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Komiteti Ekzekutiv i Partisë Republikane të Qarkut Dane Visconsin Voton Njëzëri për të Mbështetur Auditimin e Propozuar Mjeko -ligjor të Rep. Janel Brandtjen…
Next post Brukseli nuk është në Beograd !
error: Materiali eshte i mbrojtur !!