fbpx
Lajmet me te Klikuara

Mira Rakacolli Kërcënon të Rinjtë që të Vaksinohen,Ndërkohë Fauci deklaroi që si të Jesh apo të mos je i Vaksinuar je …(VIDEO)

Read Time:1 Minute, 14 Second

Në cilin ligj e ke të shkruar ti moj Zonjë që detyron të Rinjtë të vaksinohen me forcë,kush ta jep këtë të Drejtë.

Është për t’u çuditur sesi e marrin guximin dhe bëjnë deklarata të tilla disa persona si kjo Rakacolli që nuk është as Shkenctare dhe as ka bërë ndonjë studim për këtë virusin e Kabalës. Ku e gjen të drejtën Ligjore që nje person si kjo Mira Rakacolli të kërcënojë të Rinjtë që të Vaksinohen, në cilin ligj e ke të shkruar ti moj Zonjë që jep Ultimatume të Rinjve që të Vaksinohen kur Dr.Fauci ka deklaruar që si të jesh i vaksinuar si mos të jesh je rrezik për të tjerët.


Çfarë jeni ju Mira Rakacolli Shkencëtare apo militante e Rilindjes Sorosiane, mos u nxito me këto veprime sepse do të përgjigjes para ligjit për shkelje të të drejtave të Njeriut.

Ndërkohë Anthony Fauci deklaroi se si i vaksinuar,si i pavaksinuar je përsëri i rrezikshëm për të tjerët.

Fauci e pranon me gojën e tij në të vërtetën, që diskrediton edhe ty moj Mira Rakacolli me propagandën pro vaksinës,ku shprehet se nëse vaksinoheni nuk mbroni askënd tjetër! Edhe pas vaksinimit, kur infektoheni, keni të njëjtën ngarkesë virale me atë, që ka një i infektuar i pavaksinuar!

Pra jeni njësoj i rrezikshëm për të tjerët.

Atëherë kush është Specialisti këtu Mira Rakacolli apo Anthony Fauci ?

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!