fbpx
Lajmet me te Klikuara

Ushtria ekzekuton me Injeksion Aktorin Tom Hanks …

Read Time:3 Minute, 6 Second

Aktori Tom Hanks është larguar nga kjo botë, Ai është vrarë nga një gjykatë ushtarake që e shpalli atë fajtor për pedofili dhe të rrezikshëm për fëmijët raporton realrawnews.com

Më 12 qershor, ushtria amerikane e arrestoi Hanks pasi me një aeroplan që ai kishte regjistruar në Greqi, ku ai ka shtetësi të dyfishtë, zbarkoi në Aeroportin Malpensa në Milano, Itali, ku Hanks kishte planifikuar të merrte pjesë në një festival të filmave të huaj.

Burimet ushtarake amerikane i thanë realrawnews.com se anëtarët e Brigadës 173 -të Combat Airborne Combat dhe INTERPOL ishin duke pritur ardhjen e Hanks kur Avioni Learjet 75 arriti në platformën e aeroportit. Ata hipën në aeroplan dhe e gjetën Hanksin ulur pranë mikut të tij të vjetër Peter Scolari, i cili në vitin 1980 luajti së bashku me Hanksin në serialin televiziv Bosom Buddies, në të cilin dyshja portretizoi transvestitë që jetonin në një konvikt ku të gjitha ishin gra. Hanks më vonë do të thoshte se ishte roli i tij i preferuar dhe se veshja e rrobave të grave e bënte atë të ndjehej më burrëror.

Ushtria lëshoi ​​Scolarin, duke e prangosur menjëherë Hanksin në bordin e C-130, e cila duhej të furnizohej me karburant dy herë për të arritur në Diego Garcia, ku Zyra e Komisioneve Ushtarake ka ndërtuar një burg në afërsi të bazës së bombarduesve B2. Me të zbritur, Hanks u vendos në një qeli izolimi për të pritur vendimin e gjykatës ushtarake.

Dhjetë ditë më vonë, Hanks kishte ditën e tij në gjykatë, me Korpusin e Avokatit të Përgjithshëm të Gjyqtarit të Marinës Amerikane paraqiti prova që e lidhnin Hanks me një rrjet të trafikut të fëmijëve që, siç pretendohet ushtria, kishte punuar e maskuar për 30 vjet. Ai paraqiti me prova shumë pajisje elektronike – laptopë dhe celularë që mbanin fotografi dhe video të Hanks-it duke kryer marrëdhënie seksuale me fëmijë meshkuj të cilët ishin padyshim nën moshën që ai pëlqente.

Video të tjera treguan Hanks të përfshirë në festa me adrenokrome, tubime në të cilat elita liberale dhe listuesit A ​​të Hollivudit vijnë dhe injektojnë në vetvete një përbërje kimike të paperëndishme të bërë nga adrenalina e oksiduar, e cila është nxjerrë nga fëmijët e frikësuar dhe të torturuar si dhe opiate sintetike. Ata që marrin pjesë në ritualin luciferian besojnë se përbërja parandalon sëmundjen,ju zgjat jetën dhe ju rrit aftësinë seksuale.

Një tjetër video tregon Hanks dhe këngëtaren Lady GaGa duke injektuar njëri -tjetrin ndërsa klithmat e një fëmije të padukshëm, tingulli i vajtimit të vdekjes, jehonin në sfond.

Çështja e ushtrisë u ndërtua në 50 videoklipe dhe 2,000 imazhe, thanë burimet për realrawnews.com

Paneli ishte me 3 oficerë, të cilët e gjetën përmbajtjen që ishte aq shqetësuese dhe arritën në një vendim duke e shpallur fajtor pasi panë katër fragmente.

Hanks, kur u pyet nëse kishte ndonjë gjë për të thënë për mbrojtjen e tij, nuk tregoi pendim për krimet e tij dhe i tha gjykatës se marrëdhëniet e fëmijëve si dhe me të rritur ishin “të natyrshme” dhe se ai mbështeti me krenari NAMBLA, Shoqata e Dashurisë Burra-Djem të Amerikës së Veriut, një pedofilia dhe organizata e avokatisë pederasty në Shtetet e Bashkuara.

Gjykata e shpalli Hanks me dënim kapital dhe kërkoi që dënimi i tij të kryhej me shpejtësi.

“Vdekja ime nuk do të ndalojë asgjë; ne jemi kudo, “tha Hanks.

Tri ditë më vonë, Hanks mori një injeksion tjetër përveç adrenokromit. Ai ishte i lidhur me një gurney dhe i ishte injektuar në venat e tij bromur pancuronium, klorur kaliumi dhe midazolam. Nëse ndonjë adrenokrom mbeti në gjakun e tij, nuk ishte aq i fuqishëm sa ta mbronte atë nga injeksioni vdekjeprurës raporton realrawnews.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!