fbpx
Lajmet me te Klikuara

Kjo është LuftË ndërmjet Jetës dhe Djallit,Informohuni,Informohuni dhe Zgjohuni dhe Zgjoni kë të Mundeni.

Read Time:54 Second

Nga Shpetim Zekthi –

Eshte koha per te zgjuar njerez sa te jete e mundur dhe jo per heshtje sepse dikush mund te merzitet per zgjidhjet personale.

Sikur dhe nje jete te vetme te ruajme eshte humanizem ne keto kohra Genocidi njerezore..

45000 te vdekur nga vaksinat perfshi te gjitha.1 800 000 te gjymtuar nga pasojat anesore nga te cilat 50% jane serioze..

Ky eshte raportimi i organizates shendetesore te Europes se Bashkuar me 17 korrik te 2021.

80% e viktimave pasoje e vdekjes pas 72 oresh qe e kane marre.

Informohuni sa te mundeni e ku te mundeni,ruani jete njerezish duke shperndare informacione qe kane te bejne per njerezit qe jane ne gjume apo te trushplare..

Eshte detyre humane per cdo njeri ne keto kohera te krimit mbare njerezore dhe luftes diktatoriale per cfarosjen masive te saje,

Zoti ju ruaijt te gjitheve 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Medikriokiteti i njerezve te paralizuar ne tru nuk ka limit,fatekeqesisht po fillojne informacionet e verteta per kataklizem njerezore.

Kjo eshte lufte ndermjet jetes dhe djallit,informohuni,informohuni dhe zgjohuni dhe zgjoni ke te mundeni.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!