fbpx
Lajmet me te Klikuara

Zbulohet Dokumenti me 50 faqe i Marrëveshjes Sekrete të Qeverisë Shqiptare me Pfizer ku Pranohet Rreziku Nundlsia e Efekteve Anësore Afatgjata të Vaksinës!

Read Time:1 Minute, 30 Second

Avokati Altin Goxhaj në një status të bërë në facebook ka zbuluar Dokumentin me 50 faqe mbi Marrëveshjen Sekrete që ka bërëQeveria me Pfizer ku Pranohet Rreziku Nundlsia e Efekteve Anësore Afatgjata të Vaksinës!

Avokati Goxhaj ka deklaruar dhe në një emision televizivë ku është i ftuar çdo të diel në FaxNews se Shqipëria po shkon Drejtë Humnerës pa frena! si dhe ka sygjerua se çfarë duhet të bëjmë.

Intervistën e keni më poshtë.

Statusi i plotë i Avokatit Goxhaj i shoqëruar me disa foto dhe linkun e marrëveshjes.

ZBULOHET DOKUMENTI ME 50 FAQE I MARËVESHJES SEKRETE TË QEVERISË ME PFIZER KU PRANOHEN RREZIKU DHE NUNDLSIA E FEKTEVE ANËSORE AFATGJATA TË VAKSINËS!Këtë duhet ta lexojnë më shumë nga të gjithë prindërit për atë që po planifikohet për fëmijët e tyre!Shkurt muhabeti ja ku doli edhe Marëveshja Sekrete midis Qeverisë Shqiptare dhe Pfizer ku pranëjnë gërmë për gërmë se as Qeveria dhe as Pfizer as nuk ja kanë idenë se kush janë pasojat afatgjata në shëndetin e të vaksinuarve!!!

Ja linku i marëveshjes së plotë i zbuluar nga Gogo.al: http://ti-health.org/…/uploads/2021/05/Albania-Pfizer.pdf

1) Një pjesë e marrëveshjes e detyron Shqipërinë të pranojë dhe të pranojë që zhvillimi i vaksinës nga Pfizer është “natyrë aspiratuese dhe i nënshtrohet rreziqeve të konsiderueshme”.Fragment nga Marëveshja Sekrete për Vaksinat midis Qeverisë Shqiptare dhe Pfizer:5.5. PRANIMI I BLERËSIT“.. Blerësi më tej pranon që efektet afatgjata dhe efikasteti i Vaksinës nuk dihen se mund të ketë efekte anësore të Vaksinës që nuk dihen aktualisht.. “P.s. Shpjegimet e skandalit që kam treguar 6 muaj më parë i keni këtu:

Intervista e Av Altin Goxhaj në Fax News TV:

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!