fbpx
Lajmet me te Klikuara

Mediat Greke i bëjnë Jehonë Pushimeve të Son Soros me Ramën në Bregdetin Shqiptar …

Mediat Greke i kanë bërë Jehonë vizitës Djalit të filantropit George Soros në Shqipëri.Portali in.gr jep postimin e Aleks Sorosit të bërë në Instagram kur ndër të tjera shpjegojnë postimin e tij.

Ja çfarë shkruan in.gr në lidhje me vizitën e Son Soros.

“Djali i filantropit George Soros, Aleksandri, kaloi këtë fundjavë në brigjet shqiptare me Kryeministrin Edi Rama”, komenton faqja shqiptare shqiptarja.com.

Fotografitë nga Avlona
Vetë Alexander Soros postoi foto të Avlonës në Instagram dhe në njërën prej tyre shfaqet me kryeministrin Edi Rama.

Alexander Soros u sugjeron ndjekësve të tij të shohin fotot e rivierës shqiptare, duke theksuar se ishte fantastike për atë që u kthye atje.

“Me mikun tim të mirë…”
“Ishte e mrekullueshme të isha përsëri në bregdetin e bukur shqiptar me mikun tim të mirë Kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama. Shihni fotot e një prej rivierave më të bukura dhe më të pacenuara në Evropë ”, shkruan djali i tij Soros.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Rusia në vitin 1979 Zhvilloi një Plandemikë Komuniste të ngjashme me Covid-19 që po Përjetojmë sot.
Next post Tërhiqet Mitsotakis: “Jo” Vaksinim të Detyrueshme për Mësuesit …
error: Materiali eshte i mbrojtur !!