fbpx
Lajmet me te Klikuara

Mashtrimi Vazhdon … Gates dhe Partnerët e Soros për të Prodhuar Teste të Shpejta dhe CDC eliminojnë PCR-të …

Read Time:1 Minute, 27 Second

CDC sapo ka njoftuar tërheqjen e testeve Covid PCR, duke filluar nga viti 2022 sepse nuk ka gjasa që të dallojnë Covid-in nga gripi.

Le të fillojmë nga fakti që Covid është shkaktuar nga një virus dhe që askush nuk e ka parë formën e plotë të saj, duke e pastruar dhe e izoluar atë:

Vetëm disa javë para këtij njoftimi, media thjesht pëshpëriti për aleancën e re djallëzore midis Soros dhe Gates, të cilët papritmas vendosën të blinin së bashku një prodhues të madh të provës Covid në Mbretërinë e Bashkuar.


Ne do t’ju tregojmë se kur ka ndodhur kjo lloj njohurie paraprake.

Kjo aleancë ka e përfaqësimin e saj ligjor dhe zyrtar në Global Access Health (GAH), diçka shumë e ngjashme me GAVI, por e përqendruar në plaçkitjen e Afrikës, Amerikës së Jugut dhe Azisë së Jugut.

Vetëm disa muaj para këtij njoftimi, George Soros dhe Bill Gates me sa duket ishin ndër personalitetet më të nënvlerësuara në Hemisferën Veriore, dhe me shumë pak konkurrencë dhe nuk kishin asnjë përfitim për imazhin publik të Rivendosjes së Madhe.

Vetëm disa vite më parë, mësuesit dhe intelektualët në Shtetet e Bashkuara po marshonin kundër makinerive mjekësore dhe ushqimore të Gates në Afrikë.

Një dekadë më parë, Bill Gates Sr. dhe George Soros mund të shiheshin krah për krah në promovimin e politikave fiskale të Partisë Demokratike.


Sado që jemi të gatshëm të gërmojmë, ne e gjejmë veten të bllokuar dhe të skllavëruar nga e njëjta klasë farefisnore që tani po zhvillon luftë klasash kundër klasave të ulëta me forma të ndryshme.


Çdo korrelacion konspiracioni ka dy mundësi: ose teorinë e konspiracionit (kauzale) ose teorinë e rastësisë (jo kauzale). Ne kemi jam shumë përvojë për t’i hezituar mes të dyjave.


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!