fbpx
Lajmet me te Klikuara

Po viziton Shqipërinë,Kryeministri i Shqipërisë,Aleks Soros !

Read Time:33 Second

Në një status të bërë në rrjetin social facebook Gazetari i mirënjohur Sokol Terihati ka thumbuar vizitën e Aleks Sorosit duke e quajtur kryeministrin e shqipërisë.

Gazetari Terihati e quan këtë vizitë një super lajm ku duket qartë ironizimi i tij.

Djali i George Soros, Alexander Soros ka vendosur që pushimet e tij ti kalojë disa ditë në jug të shqipërisë, ku ka takuar edhe me kryeministrin Edi Rama. Fill pas këtij takimi kanë plasur dhe ironitë në rrjetet sociale.Një ndër këto ironi ka qenë dhe statusi i Gazetari Sokol Terihati i cili vizitën e djalit George Sorosit e ka cilësuar si kryeministri i Shqipërisë.

Statusi i Terihatit.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!