fbpx
Lajmet me te Klikuara

Trumpi Foli: Senati i Arizonës bën Thirrje për të Bërë të Pavlefshme Zgjedhjet .(VIDEO)

Read Time:1 Minute, 5 Second

Hej Patriotë ja ku jemi më në fund. Ju që besuat se të gjitha numërimet u bënë më kot sa për të kaluar radhën ?

Ju folët kot sepse askush nuk po luan këtu! Dhe Ne jemi të gatshëm t’ju tregojmë!

Koha është ajo që është, por faktet që janë zbuluar po e fusin shumë thellë Joe Bidenin Kukull President.

Këto janë Fakte që vështirë se mund ti manipulosh këtë herë.

Në Evropë Populli po lufton në rrugë,kurse në SHBA po luftohet me Auditimet.
Ka dy mënyra për të rimarrë Demokracinë.

Edhe kjo ju është thënë të gjithëve.

A e dini se Çfarë ndodhi në Arizona sot?

(Më poshtë keni videon)

Çfarë donte t’ju thoshteTrump me tubimin që organizojë?

Trump sot ishte i drejtpërdrejt në Arizona kundër Armiqve të Amerikës!

Trump sulmoi Demokratët për mashtrimin zgjedhore dhe për më shumë lojën që po vazhdojnë për të shkatërruar Amerikën.

Senati i Arizonës bëri thirrje që zgjedhjet të zhvleftësohen!

Senatorët e shtetit të Arizonës kanë bërë thirrje për anulimin e zgjedhjeve në Arizona pasi janë gjetur një numër i madh mospërputhjesh dhe parregullsish nga kontrolli që u krye në qarkun e Maricopa-s.

Në të njëjtën kohë,tubimi u mbajtë sot në Arizona ku Trump foli dhe për mashtrimin zgjedhor.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!