fbpx
Lajmet me te Klikuara

Mesazhi i Koduar/Sheshet Italiane: Po Përgatitet Terreni për kthimin e Presidentit Trump …

Read Time:1 Minute, 16 Second

Nuk do humbim më kohë boll tentuam që ti bindim,Ata nuk duan të kuptojnë dhe ne do bëjmë sikur nuk kuptojmë,mos kini frikë veproni me guxim.

Kjo do t’ju japë shumë guxim për të bërë atë që duhet bërë!

“Heroi i vetëm dhe i vërtetë i kohës sonë!

Jam i lumtur që jam gjallë duke parë këtë njeri të fitojë 3 zgjedhje presidenciale me radhë!

Gjeneral Michael Flynn

Mesazhi i Gjeneralit është shumë i qartë.

Komandanti Donald J. Trump tashmë i ka fituar dy herë zgjedhjet në SHBA (2016 dhe 2020) dhe po përgatitet të fitojë dhe zgjedhjet e treta …

Kjo do të thotë vetëm një gjë: Zgjedhjet për Presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës janë duke u përgatitur.

Ai tashmë do të ishte Presidenti, por do të pranojë të shqyejë edhe një herë kukullat e armiqve të popujve.

Këtë herë njerëzit nuk lirojnë askënd. Këtë herë njerëzit do të duhet të lirohen.
A jeni në shesh për t’i thënë JO kartave që ekzistojnë?

Koordinoni sheshet dhe merruni me punë.

Kur komandanti Donald J. Trump hyn në skenë dhe rimerr kontrollin e dhomës së kontrollit, gjëja e parë që do të bëjë është lëshimi i një rakete me rreze të gjatë në të gjitha pllakat e gjelbërta.

Me atë në krye, të gjitha këto mashtrime ndaj popujve nuk mund të zbatohen.
Po vjen, por tani ju duhet të depërtoni në radhët e armikut. Prisni edhe pak!
Komandanti … po kthehet !!!

Combati, kalorësia po vjen. Kordinoni ato sheshe!
Lironi Popullin tani !!!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!