fbpx
Lajmet me te Klikuara

Oksidi i Grafenit: Një substancë Toksike në Shishen e Vaksinës Covid-19 MRNA .(VIDEO)

Read Time:2 Minute, 53 Second

Nga Ricardo Delgado dhe Prof Michel Chossudovsky –

Ne po sjellim këtë intervistë të rëndësishme nga Ricardo Delgado Martin, Themelues dhe Drejtor i Quinta Columna,për TRU SHPËLARËT që besojnë se Vaksinat janë shpëtimi i tyre nga Fake Covid-19.

Ricardo është përgjegjës për koordinimin e analizës së ekipit kërkimor spanjoll për ndikimet e nano-grimcave të oksidit të grafenit që përmbahen në shishkën e vaksinës mARN.

Rezultatet e analizës së tyre nga mikroskopia elektronike dhe spektroskopia janë shumë të gjera. Oksidi i grafenit është një toksinë e cila shkakton trombet dhe mpiksjen e gjakut. Ai gjithashtu ka një ndikim në sistemin imunitar. Oksidi i grafenit i akumuluar në mushkëri mund të ketë ndikime shkatërruese.

Rezultatet e studimit spanjoll sugjerojnë, ende për t’u konfirmuar plotësisht, se vdekjet e lidhura me vaksinën dhe “ngjarjet e padëshirueshme” (p.sh. botuar në SHBA nga CDC dhe në BE) i atribuohen pranisë së nano-grimcave të oksidit të grafenit të përfshira në shishkën e vaksinës Covid.

Me rëndësi, (pranuar nga autoritetet kombëtare të shëndetit) oksid grafeni përmbahet gjithashtu në maskën e fytyrës.

Grafeni ka veti elektromagnetike të cilat janë zbuluar te njerëzit që janë vaksinuar. Këto efekte janë dokumentuar dhe konfirmuar mjaft. Shikoni studimin e kryer nga Forumi Evropian për Vigjilencën e Vaksinave

Ricardo Delgado Martin është i specializuar në biostatistikë, mikrobiologji klinike, gjenetikë klinike dhe imunologji.

Për detaje të mëtejshme mbi këtë projekt shih raportin e Prof. Dr. Pablo Campra Madrid, i specializuar në Kimi dhe Biologji, Escuela Superior de Ingenería, Universiteti i Almería.

Shikoni përmbledhjen e raportit të tyre me titull Zbulimi i oksidit të grafenit në pezullimin ujor, studimi vëzhgues në mikroskopinë optike dhe elektronike.

Studimi i plotë në (shqip)

Duke folur në emër të ekipit spanjoll të kërkimit, Ricardo Delgado Martin rekomandon që vaksina eksperimentale mRNA e covid-19 duhet të anulohet dhe të ndërpritet menjëherë.

La Quinta Columna: ‘98% në 99% të shishkës së vaksinimit është oksid grafeni ’
El Gato al Agua, spektakli kombëtar spanjoll i çështjeve aktuale dhe politike të drejtuar nga José Javier Esparza, i ka dhënë hapësirë ​​në programin e tij biostatistician dhe themeluesit të La Quinta Columna për të komentuar mbi raportin zyrtar të përkohshëm të analizës së shishkës së parë të vaksinimit fituar.

Sipas Delgado, La Quinta Columna ka marrë një duzinë më shumë nga laboratorë të ndryshëm dhe do të vazhdojë t’i analizojë ato së bashku me Universitetin e Almerisë pa pushim.

Gjatë gjithë programit i ka çuar në mendjen e të gjithëve se midis 98% dhe 99% të përmbajtjes së shishkave të vaksinimit i përgjigjet oksidit të grafenit.

Siç ka thënë dhe ekipi spanjoll, kjo nuk është një vaksinë, por një dozë oksid grafeni i pastër vdekjeprurëse e futur në venat tuaja:

Nuk ka më trillime shkencore: Shpallet teknologjia e kontrollit të trurit me bazë grafene

Ky është një studim i diskutueshëm. Ka shkencëtarë dhe mjekë që nuk pajtohen me rezultatet e studimit spanjoll.

Provat duhet të vërtetohen dhe të vërtetohen. Ajo që kërkohet është që shkencëtarët dhe profesionistët e pavarur shëndetësorë të kryejnë analizën e tyre laboratorike të përmbajtjes së shishkës së vaksinës.

Në mënyrë të ngjashme, ne u bëjmë thirrje autoriteteve kombëtare të shëndetit të 193 vendeve anëtare të KB të cilat aktualisht po vaksinojnë njerëzit e tyre, të kryejnë studimin dhe analizën e tyre të shishkës së vaksinës. Dhe nëse zbulohet oksid grafeni, programi i vaksinimit duhet të ndërpritet menjëherë.

Shikoni më poshtë videon:

Burimi:https://humansarefree.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!