fbpx
Lajmet me te Klikuara

A duhet shpallur Non Grata Rama?!!

Read Time:1 Minute, 12 Second

Nga Vera Camaj –

Gazeta shqiptare sot drejtojne pyetjen te ciles vete ajo ja di pergjigjen.

Por meqense eshte ne sojin e saj kjo media,per te verifikuar se sa shume e duan Ramen Shqiptaret e per ti kurura fytyren dhe biografine politike te tij po hedhin jo thjeshte nje jo por dicka me shume qe po e argumentoj.

Ky njeri z’do shpallur Non Grata nga Amerika se ; e para kjo presidenca e saj nuk e ben, pse Sorosi e drejton ate.

E dyta edhe nese ndodh, ai eshte nenshtetas amerikan si Hatixheja e Bilalit.

Meqense Biden-i dhe Partia e tij e kane kauzen, martesa gye, Rama vete e vjen ne Amerike sepse shkon tek familja e tij homo.

Ta zeme se nuk piu uji asnjera e as tjetra; Rama se ka hic problem pse Ameriken qe i duhet per te certifikuar cdo veprimtari kriminale, e ka ketu ne rrugen e Elbasanit.

Ka te ngjare te dekorohet nga Linken per kontribute te shqura ne luften kundra korrupsionit e trafikut te drogerave te te gjithe llojeve, Ani se nga departamenti i shtetit, qeveria e tij eshte klasifikuar si me e korruptuara ne Europe dhe me gjere.

Rama as qe e begenis Non Graten sepse ka Erdoganin si dhe Olsin e ndaj nje jave nje jo, eshte ne divanhanen e tij per mynxyra ndaj vendit dhe shqiptareve.

Rama ka nxjerre ne Ankand Shqiperine e ne jemi Non Grata ne dheun e vatrave tona.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!