fbpx
Lajmet me te Klikuara

Senatori Ron Johnson: Të dhënat nga Izraeli Tregojnë se 84% e Rasteve të reja me Covid Janë nga Individët e Vaksinuar .(VIDEO)

Read Time:1 Minute, 29 Second

Këto të dhëna janë zbuluar pasi Senatori Rand Paul njoftoi se do i bënte thirrje DD-së që të akuzojnë penalisht Dr. Tony Fauci për gënjeshtra ndaj Covid-19 në Kongres.

Dr. Fauci financoi kërkime të rrezikshme për fitime personale në Wuhan, Kinë, dhe na gënjeu për gjatë dëshmisë para Senatit Amerikan.

Ekziston një video e vitit 2018 e Dr. Fauci që njoftonte se ai po rivendos hulumtimin e fitimit të funksionit dhe po mbronte përdorimin e tij.

Raporti i Steve Hilton: Dr. Anthony Fauci është drejtpërdrejt përgjegjës me financimin e studimeve fitimprurëse që rezultojnë në pandeminë e koronavirusit.

Fauci është një gënjeshtar i detyruar dhe megaloman.

Gjatë bisedës së tyre këtë mëngjes Senatori Johnson raportoi gjithashtu për dështimet e vaksinave COVID.

“Senatori Ron Johnson: Populli Amerikan duhet ta dijë të vërtetën. Në të vërtetë, njerëzit e botës e meritojnë të vërtetën në lidhje me këtë situatë dhe për fat të keq për shkak të kabalit midis mediave sociale dhe mediave kryesore dhe agjencive tona federale të shëndetit dhe qeverisë, ne nuk po marrim të vërtetën. E vërteta është fshehur për muaj me radhë nëse po flasim për hulumtime të fitimit të funksionit, ose nëse flasim për efektivitetin e trajtimit të hershëm.

“Unë nuk mund ta shpjegoj të gjithë këtë Maria, gjithçka që di është se gjithçka ka dalë nga binarët këtu. Po përpiqem të kërkoj përgjigje. Thjesht kjo nuk ka kuptim për mua … Sapo kam marrë të dhëna këtë mëngjes nga Izraeli. Kjo tregon se popullsia është rreth 84% e vaksinuar. Por rastet e reja të COVID në Izrael janë rreth 84% me individë që janë të vaksinuar. Sigurisht që duket sikur vaksina Pfizer nuk po funksionon tek varianti Delta. ”

Kjo është një statistikë mahnitëse.

Burimi: TheGatewayPundit.co

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!