fbpx
Lajmet me te Klikuara

Pas Trishtimit ka dhe Gëzime: Luli Basha bëhet me Makinë të Re,kush ja bleu Vallë?

Read Time:47 Second

Lulit i troket fati në derë,pas shiut ka diell i thonë një fjale të urtë popullore,kështu ka ndodhur dhe me Luli Bashën i bie Telebingoja për sezonin turistik.

Humbja e zgjedhjeve të 25 prillit, nuk i ka sjellë vetëm “trishtim” por edhe gëzim,Lulzim Basha si i shkathët që është ka vensosur të ngushëllojë vetën, me një mercedez të ri.

Kohët e fundit në rrjetet sociale, qarkullon një foto, ku Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi është parë, duke qarkulluar me benzin e Lulzim Bashës.

Nga ana tjetër, kujtojmë se në media kohët e fundit është raportuar se pas humbjes së zgjedhjeve, edhe Gazment Bardhi shoqërohet me bodigardë. Dhe ndërkohë, mesa duket Basha i ka “huazuar” edhe benzin e tij.

Po nuk thonë kot pas një Pune të lodhshme duhet shpërblyer Robi me diçka,por Pyetja që shtrojm është: Ku i gjen Luli gjithë këto miliona që mi ndrron Makinat si Mbreti Gratë?

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!