fbpx
Lajmet me te Klikuara

Parashikimi i Avokatit Altin Goxhaj 3 vjetë më parë: Si e planifikoi dhe e Realizoi George Soros shkatërrimin e Gjykatave.(VIDEO)

Read Time:39 Second

Avokati Altin Goxhaj në faqen e tij në facebook ka risjellë dhe njëherë parashikimin e tij mbi veprimet që George Soros do të vepronte në Shqipëri për të shkatërruar Gjykatat.

Në postimin e tij në Facebook Avokati lufton fortë që t’ju rifreskojë mendjen Shqiptarëve që shkatërrimi i Drejtësisë vjen nga George Soros në bashkëpunim me njerëzit e emëruar nga vetë ai.

Avokati më poshtë e ka titulluar videon: Kujtesë në 5 vjetorin e Reformës Soros në drejtësi
3 vjet më parë:

Avokati shpjen arsyet e funksionimit për të shkatërruar Gjykatat në Shqipëri.
Kujtesë në 5 vjetorin e Reformës Soros në drejtësi
3 vjet më parë:
Shpjegimi i Avokatit me Majën e Piramidës së Drejtësisë mes këmbëve 😀
Si planifikoi & realizoi Soros shkatërrimin e Gjykatave! #Soros #AltinGoxhaj

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!