fbpx
Lajmet me te Klikuara

Elona Caslli: Quo Vadis! Shqipëri 2021!

Read Time:57 Second

Në një Postim të bërë në rrjetin social Caslli ka shtruar disa pyetje lidhur miliona eurot që Shqiptarët do të paguajnë si peshqesh nga Rama.

Caslli në faqen e saj në facebook ka radhitur disa pika në lidhje me 263 mln euro për shkak të delireve të Ramës që shqiptarët duhet të paguajnë. Duhet të revoltohemi kundrejt këtij fakti?!

Postimi i plotë

A- Do pagujamë 263 mln euro për shkak të delireve të Ramës.

Duhet të revoltohemi kundrejt këtij fakti?!

B‐ Se Saliu…

A- Ta vazhdoj unë fjalinë siç do ti- Saliu është fatkeqësi kombëtare”

B- Po, ashtu është. Sa mirë e the!

A- Tani të rikthehemi tek pyetja fillestare-

B duhet të revoltohemi ne që do paguajmë deliret e Edi Ramës?!

A- Po mirë, se dhe Basha….

B- Ta vazhdoj unë prapë fjalinë siç do ti- Basha nuk bën.

A- Po, ashtu është. Sa mirë e the!

B- Tani duhet apo nuk duhet të ngremë zërin për lajthitjet e Ramës që na kanë kushtuar shtrenjtë?!

A- Po mirë edhe po të ishte Saliu të njëjtën gjë do bënte, ndaj nuk ia vlen të merresh me këta.

Quo vadis! Shqipëri 2021! 🙈🙈🙈🙈🙈🙈

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!