fbpx
Lajmet me te Klikuara

Çmendet Boris Johnson: Vetëm Njerëzit e ‘Vaksinuar plotësisht’ do të Lejohen të Marrin Pjesë në Ngjarjet e Mëdha publike …

Read Time:1 Minute, 8 Second

Kryeministri britanik Boris Johnson deklaroi të hënën se klubet e natës në angli si dhe vendet e tjera me turma të mëdha do t’ju kërkojnë klientëve tyre t’ju paraqesin prova se janë të vaksinuar qysh nga fundi i Shtatorit.

Të hënën e kaluar edhe presidenti francez Emmanuel Macron u tha subjekteve të tij se vaksinat COVID tani do të ishin të detyrueshme për segmente të caktuara të popullsisë dhe çfarë ju thamë se do të ndodhte?

Ne ju thamë se e gjithë Evropa së shpejti do të ndiqte shembullin e tij.

Dhe, kjo nuk zgjati shumë.

Kohët e fundit, Anglia njoftoi kërkesat për vaksinat drakoniane dhe për ironi të fatit, ata e bënë njoftimin në Ditën e Lirisë ’.

“Shikoni midis kombeve, merreni me kujdes dhe mrekulloheni mrekullisht, sepse unë do të bëj një punë në ditët në vijim, të cilën ju nuk do ta besoni, megjithëse do t’jua tregojë.”

Në Amerikë kemi pak pushim dhe kjo është e paligjshme të bësh çdo vaksinë të detyrueshme nëse nuk është miratuar nga FDA, e cila nuk njeh asnjë nga vaksinat Covid të hedhura në treg nga Globalistët. Por sa të bëhet miratimi i FDA, që shumë thonë që do të jetë gati rreth mesit të shtatorit, dhe kjo është e sigurt 100 % se do të kemi fillimin e vaksinimeve të detyrueshme nga Qeveritarët Globalistë.

Burimi: TaniTheEndBegins.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!