fbpx
Lajmet me te Klikuara

Av.Goxhaj: Pyetje – Përgjigje midis Meje dhe Studentit Covidiot …

Read Time:39 Second

PYETJE-PËRGJIGJE MIDIS MEJE DHE STUDENTIT COVIDIOT

🔴 Unë: 👉 Pse u vaksinove? Mosha jote e përballon shumë mirë, ndërkohë ti e ke jetën përpara dhe askush si di efektet afatgjata në riprodhim?

🟣 Studenti Covidiot: 👉 Që të mbroj prindërit dhe gjyshërit nga virusi!

🔴 Unë: 👉 Po vaksina e ka të shkrujtme që “nuk ndalon infektimin dhe mundësinë për të infektuar të tjerët” por shkruan specifikisht “që ul rrezikun e të vaksinuarit nga vdekja.. “ dhe ti sipas vetë statistikave e ke rrezikun nga vdekja më të vogël nga virusi se nga vaksina..

🟣 Studenti Covidiot: 👉

🔴 Unë: 👉 Rrudhat në tru i kishe të rrafshuara apo ti rrafshojë vaksina??? Apo maska.. TV.. Tik Toku.. Pipero… Raçkaçolli…. Fauçi…. Cuku i FB…. Apo të gjithë bashkë???

🟣 Studenti Covidiot: 👉 … Po Mevlani u përputh? Po Reali me Bajernin si dolën?!

🔴 Unë: … 😵‍💫

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!