fbpx
Lajmet me te Klikuara

Ylli Dylgjeri – Qeveria e Re …

Read Time:1 Minute, 20 Second

Çdo t’na shohin sytë sërisht në Shtator e shtron pyetjen i mirënjohuri Ylli Dylgjeri që shquhet për kritikat e tij ndaj Qeverisë Rilindja.

Në të dy postimet e fundit të bërë në faqen e tij në facebook Dylgjeri ka ironizuar krijimin e Qeverisë së Re të Rilindjes e shoqëruar dhe me një foto pikante,kurse në postimin e mëparshëm Dylgjeri jep arsyet se Pse i fiton zgjedhjet PS-ja? postim vjen si një Sinjal për Ndjekësit e tij në facebook duke dhënë fakte sepse i fiton zgjedhjet PS-ja.

Postimi i plotë i të dy shkrimeve të bërë nga Ylli Dylgjeri.

Qeveria e Re

Çdo t’na shohin sytë sërisht në Shtator

Më mirë me Covidin… të biem dëshmor!

Pasi përzgjodhi për Administratë ekselencat, Do t’na zgjedhë për Qeverinë e Re…Lorencat.

* shtohet dhe Ministria e seksologjise.

Në postimin e dytë Dylgjeri sqaron arsyet se:

Pse i fiton zgjedhjet PS-ja?

I fiton për të rritur çmimet.

I fiton për të rritur taksat.

I fiton për të rritur borxhet.

I fiton për të ulur konsumin.

I fiton për të rritur krimet.

I fiton për të rritur trafiqet.

I fiton për të mbjellë kanabis.

I fiton për të rritur arrestimet.

I fiton për të rritur abuzimet.

I fiton për të rritur ndërtimet.

I fiton për të rritur naftën.

I fiton për të rritur çmimin e ujit te pishem.

I fiton për të shkatëruar pasurinë kombëtare.

I fiton për të shkatëruar administraten publike.

I fiton për të zbuar rininë nga vendi.

I fiton për të fituar vetem oligarkët.

I fiton per tu refuzuar per te hyre ne Europe.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!