fbpx
Lajmet me te Klikuara

NGRIHUNI SHQIPTARË DHE MOS KINI FRIKE NGA EDVINI DHE LULI,SEPSE ATA KANË MË SHUMË FRIKË NGA JU …

Read Time:1 Minute, 49 Second

Shqiptarë është koha të REAGONI mos rrini të friksuar sepse Edvini po të ishte Trim i madh nuk kërkonte Lulin e Vocer nga mbrapa si Aleat,sepse me bashkëpunimin me Lulin e Vocër Edvini duket i Pathyeshëm,dhe ju mendoni se Edvini është Trim? jo Gaboheni si Edvini si Luli janë Lepuj bile nga ata Lepujt e Egër që nuk i zë dot përveçse Saçmet e Çiftes.

Shqiptarë duhet ta kuptoni Edvini dhe Luli po mbajnë Njëri Tjetrin fort se JU E DINI LULI PËR KËTË E PAGUAN SOROS për t’ju Skllavëruar,Degjeneruar,Masakruar si t’ju dojë Trapi Atyre, prandaj mos bini pre e Provokimeve të tyre të kota sepse Edvini dhe Luli për 8 vjet ju kanë Testuar si Puna e Gomarit kur thotë Avokati Altin Goxhaj që të dinin se sa do mbani Ju si Popull.

Dhe meqënse Përmenda Avokatin Altin Goxhaj ndiqeni pak se çfarë Mesazhi ka Për JU O BIZESMENË Shqiptarë.

Av.Altin Goxhaj u bën Apel gjithë Bizneseve në Shqipëri që duan Jetën dhe Lirinë.

Ngrihuni Shqiptarë,Ngrihuni o Bizesmen,Ngrihu o Fermerë,Ngrihu o Mjek,Mësues,Naftëtarë,Student e gjithë Shqipëria të ngrihet në Këmbë sepse këta KËLYSHËT E SOROSIT JANË TRADHËTARËT MË TË MËDHENJË TË SHEKULLIT,KËTA JANË KANCERI I KOMBIT SHQIPTARË.

Jua premtojë me nderin e Burrit që Edvin Rama është i vdekur Politikishtë dhe i shkatërruar Mendërishtë,vetëm 10 ditë mbyllni Bizneset vetëm 10 ditë mos Punoni por Protestoni fuqishëm pa u tërhequr nga Sheshet e Shqipërisë dhe vë bast Jetën time që këta Minjë të SOROSIT ikin si ato Prostitutat pa e Kthyer Kokën mbrapa.

A e patë se çfarë i bën Presidentit Macron Francezët ashtu bëjani dhe Ju Edvinit,Lulit,Saliut,Ilirit,Monës dhe të gjithë Plehrave të Politikës 30 vjeçare në Shqipëri sepse i kanë shërbyer Kancerit të Planetit George Sorosit.

Boll Shqiptarë dëgjuat pordhët e Edvinit dhe të Lulzimit por dilni mis flini,dilni se do fitoni brenda 10 ditësh Demokracinë e vërtet që nuk e fituat dot në 1990.

ZGJOHU SHQIPTARË SE KURVAT E SOROSIT IKIN ME VRAP SEPSE JU KANË FRIKË.

Me respekt Denis Mazreku.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!