fbpx
Lajmet me te Klikuara

Braçe flet si Ekspert OBSH-je: Vaksinohuni, Mund të Infektohesh Kudo dhe Kurdo?

Read Time:40 Second

Erjon Braçe flet sikur të jetë Ekspert dhe një nga Shkencëtarët më të famshëm të Vaksinave Fake duke ju bërë Apel Qytetarëve që të vaksinohen.

Në një status të bërë në rrjetet sociale, Braçe shkruan se duhet patjetër t’i përgjigjemi rritjes së rasteve me rritje të vaksinimeve, duke theksuar se virusi mund të merret kudo dhe kurdo nëse nuk je i mbrojtur.

Postimi i plotë

“Vaksinohu tani! Sot- deri tani në Divjakë arritëm në 118 vaksinime, në Lushnje arritëm në 307 vaksinime. Shumë mirë e në rritje nga dje.

Por pak sërish. Ndërkohë që dita shënoi rritje të infektimeve, duhet patjetër t’i përgjigjemi shpejt me rritje të vaksinimeve.

Mos e neglizho! Mund të infektohesh kudo dhe kurdo nëse nuk je vaksinuar! Virusi po qarkullon vetëm mes të pavaksinuarve”, shkruan Braçe.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!