fbpx
Lajmet me te Klikuara

Shteti thellë, Grushti fortë Skizofren me Helmin Vaksinë Sëmurën një Botë të Gjithë.

Read Time:1 Minute, 37 Second

Nga Barije Karabollaj –

Shteti thellë satanist, kollarexhinjet qeveritarë; njerëz pa shpirtë, të etur per gjak e mish njeriu.

Hej popuj pse jetoni me frikë, kollarexhinjet ju gënjejnë dhe ju u besoni.

Bjeruni zemrave me grushte o te plasin, o gurë të mbesin. Përballë njerëzëve pa shpirtë shkulni gurin nga zemra, thyjani koken gjarperinjeve satanist, për një jetë te lirë, pa diktaturë dhe vaksinë.

Çfarë prisni më akoma, nga kollarexhinjet skizofren.

Hej bote e mavrosur.

Në degë të thyer je varur enderrave te tua, poshtë këmbëve ju eshte bërë varri.

Kjo s’është bota, qe Zoti na i fali, kjo eshte bota e djallit. Ndaj ngrihuni e luftoni, nga toka ta shporrni ashtu si Zoti qe e degdisi nga universi tij.

Kollarexhinjet skizofren në prehër tek djalli janë sheshuar, planin mirë studiuar per te vrarë me helmin vaksinë krijesen e Zotit.

Ngrehuni o gjunjë keputur, boll pritet t’u vijnë alienet se eshte përralla e radhes ashtu si bibla e kurani.

Jete e bukur, po çfarë e do me njerëz të vdekur. Me shtet te thelle e kollarexhinje te eger, kokekrisur skizofrena. Njerëz pa shpirtë, nga lakmia e pangopësia, shpirtë shitur tek djalli. Ju dënoftë Zoti o zvarranik, se nga ju kurrë s’gjeti paqe kjo botë. I lumtur eshte kush djallit i mbylli deren, dhe mjerë ata qe djallit i hapen deren se prej tij nuk shpëtojnë dot.

Shumë thonë çfarë po ndodh, nuk kuptojnë qe djallin kanë në bark. Zgjohuni more zgjohuni, se djalli po ju vret dhe boten do ta shumojë me faren e tij zvarranik.

Në dilemën e pa sosur, gjithë njerëzia sot. Pse njeriu nuk e kupton qe në shpirt ka një të huaj. Aq vështirë eshte te kuptosh kollarexhinjet, kur ju çojnë drejte te panjohures. Zgjohuni o njerëz, se do zvarriteni si gjarpëri nën gur. Por gjer atëherë do te jetë shumë vonë, për të mos thënë se edhe tani për gjithë ata që janë vaksinuar eshte vonë, madje shumë vonë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!