fbpx
Lajmet me te Klikuara

Ish Presidenti Donald J.Trump zotohet se do të “Shkatërrojë” Planin e Plandemisë Globale …

Read Time:3 Minute, 7 Second

Reagimi i Donald J. Trump është i pashmangshëm dhe detyra e tij e parë presidenciale do të jetë “goditja” e plandemisë globale dhe rivendosja e rendit në një shoqëri e thyer, i tha Real Raw News një burim te përfshirë në spastrimin e Deep State nga Trump.

Në mbrëmjen e inaugurimit të tij, Trump do t’i drejtohet kombit dhe do të zbulojë se varianti Covid-19 Delta është fiktiv, i ëndërruar nga njerëz maniak të cilët kishin frikë të humbisnin anën e tyre të mbytur. Ndërsa shoqëria nuk u pajtua me virusin duke e quajtur jo më vdekjeprurës por si një grip i zakonshëm, dhe qytetarët e shmangën maskën dhe ngritën pyetjen e tyre të ligjshme në lidhje me vaksinat e rrezikshme, Organizata Botërore e Shëndetësisë kontaktoi agjentët e saj brenda CDC dhe agjencive ndërkombëtare të shëndetit dhe i nxiti ata të merrnin pjesë në një programin që synonte edhe një herë të trembë botën duke i terrorrizuar dhe frikësuar.

Ishte Drejtori i CDC i Biden, Rochelle Walensky, i cili rekomandoi një zgjidhje iluzive; duke fabrikuar një lloj shumë të transmetueshëm dhe potencialisht më virulent për të “trembur njerëzit që të mbajnë maska ​​dhe të bëjnë vaksinat”, tha burimi ynë.

Ai i tha Korespondentit tonë se njerëzit e Trump kanë marrë prova të pakundërshtueshme – duke përfshirë korrespondencën e verifikuar dhe komunikimet audio – që pavarësisht mesazheve të përziera, administrata e Biden po përdor Covid-19 për të nënshtruar amerikanët patriotë që ti binden ligjit, dhe për të penguar përpjekjen e Trump për të rifilluar vendin e tij të ligjshëm në zyrën ovale.

“Nuk ka diçka të tillë si varianti Delta. Është një trillim total. Trump ka letra dhe thirrje të regjistruara midis Walensky dhe shumë zyrtarëve shtetërorë dhe federalë, duke përfshirë kryebashkiakë, guvernatorë dhe gjykatës të qarkut, ku të gjithë u zotuan për besnikëri për të mbështetur sëmundjen false covid. Ai po bën përparim kundër këtyre kriminelëve, por shumë prej tyre janë ende të lirë. Por sapo ai të kthehet në detyrë, arrestimet do të ndodhin shumë shpejt dhe të furishme. Walensky, Fauci, Newsom, Whitmer, AOC, Pelosi – ata do të zhyten në një spastrim masiv para njoftimit të Trump, “deklaron burimi ynë.

Trump do të aktivizojë Sistemin e Transmetimit të Emergjencave dhe do të kapë valët ajrore armiqësore – CNN, MSNBC, etj. – për të siguruar që e vërteta të arrijë një audiencë sa më të gjerë të jetë e mundur. Ai do të zbulojë faktet: se kz virus nuk është kërcënues për jetën dhe që doli nga Instituti i Virologjisë Wuhan; që organizatat globale të shëndetit në bashkëpunim me Rendin e Ri Botëror dhe Shtetin e Thellë përfituan masivisht përmes shitjeve të vaksinimit dhe pretendimeve të sigurimeve; që loja përfundimtare ishte të falimentonte Amerikën dhe të shkatërronte kapitalizmin duke shndërruar Amerikën në një shtet socialist, si Venezuela.

“Njoftimi i Trump do të lëkundë Botën në thelbin e saj. Ai e di shumë mirë që nuk do t’i zgjojë të gjithë për të vërtetën, sepse shumë janë fiksuar aq shumë në këto gënjeshtra të Deep State, sa nuk mund të lirohen nga ato. Por ai shpreson që mjaft njerëz do ta të besojnë, që Shteti i Thellë duhet të marrë një goditje përfundimtare dhe vdekjeprurëse dhe mjaft të fuqishëm për të parandaluar që ajo të çrrënjoset përsëri.

Kjo është ajo që Amerika ka pritur ”, tha burimi ynë.

Për më tepër, ai tha se Trump do të përulë veten dhe do t’i kërkojë falje Amerikës për miratimin e Operacionit Warp Speed ​​dhe vaksinimin e Covid-19.

“Trump do të shpjegojë se si u mashtrua për të mbështetur vaksinën. Ai gjithashtu do të shpjegojë hapat që ka ndërmarrë për të parandaluar që padrejtësia mos të ndodhë më kurrë, “tha burimi ynë.

Burimi kofidencial i Patriotik Media

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!