fbpx
Lajmet me te Klikuara

Ibsen Elezi: Kuvendi i kthesës !

Read Time:55 Second

Në një postim të bërë në faqen e tij në Facebook Ibsen Elezi ka ironizuar Kuvendin e Partisë Demokratike duke deklaruar se ky kuvend do të mbahet mend si kuvendi i kthesës së madhe,kthimi përfundimtar të PD-së në Partinë e Republiksave të Rinjë .

Ibsen Elezi njihet si Kundërshtari më i fortë i Lulzim Bashës dhe i të gjithë strukturës të Partisë Demokratike që drejtohet nga Basha Me postimin e bere sot Ibseni ka reaguar ashpër dhe me ironi në lidhje me zhvillimin e Kuvendit të Partisë Demokratike. Ai sulmon dhe ish kryetarin e PD-së Sali Berishën duke theksua se këtë kthesë historike e vulosi vetë Doktori me kthimin e tij në Luledhims …

Postimi i plotë

Kuvendi i ktheses !

Do mbahet mend si kuvendi i ktheses se madhe, kthimin perfundimtar te PD ne Partine e Republikasve te Rinje. Kete kthese historike e vulosi vete Doktori me kthimin i tij ne Luledhims dhe si garanci per rrenimin e planifikuar te PDSH. Nuk e kisha kuptuar me pare thelbin e shprehjes se nje “autokrat” i madh mund te jete po aq servil i madh.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!