fbpx
Lajmet me te Klikuara

Avokati Altin Goxhaj: “Errësira që po vjen” Zgjohuni dhe Mbroni fëmijët tuaj..(VIDEO)

Read Time:1 Minute, 10 Second

Si gjithmonë Avokati Altin Goxhaj i palodhur mundohet të informojë ndjekësit e tij në Facebook se çfarë do të na ndodhë në ditët në vijim. Avokati me anë të një videomesazhi jep të gjitha ngjarjet që po ndodhin nëpër botë dhe se çfarë po krijon Establishmenti Global mbi njerzimin duke ndërtuar një botë të re Botën Diktatoriale ku censura dhuna terrori izolimi dhe çdo gjë do bjeri mbi çdo njeri që do kundërshtojë këtë botë të re diktatoriale.

Po si zgjidhet kjo deklaron Avokati vetëm duke zgjuar 90% që është në gjume ku një pjesë janë kovidiotë një pjesë janë të trembur sepse punojnë në administratë dhe pjesa tjetër që vazhdojnë e mbajnë maskë sepse mediat jua kanë bërë lavazhin e trurit me propagandë. Dhe në fund Avokati lëshon një THIRRJE TË FORTË PËR SHQIPTARËT MBRONI FËMIJËT TUAJ MBROJENI EDHE ME JETËN TUAJ e mbyll Avokati me videomesazhin.

Ndiqeni Videomesazhin e Avokatit Altin Goxhaj më poshtë.

Si e shtunë që është, po bëj një video live me titullin: “ERRËSIRA QË PO VJEN..” P.s. 1% që kontrollojnë pasuritë e globit po kërkojnë të instalojnë Diktaturën e Errësirës Globale. 4% janë shërbëtorët e tyre në administrata publike dhe private, media dhe OJFra. 90% janë në gjumë. 5% janë zgjuar. Lufta e vërtetë që po zhvillohet është përpjekja e këtyre të 5% për të zgjuar 90%shin e fjetur.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!