fbpx
Lajmet me te Klikuara

Moca Gala 2011: Marina Abramoviç – Gatim Shpirtëror – Këta njerëz janë të sëmurë .(VIDEO)

Read Time:36 Second

Një nga ato mbrëmjet “GALA”, një nga orgjite me makabre dhe te llahtarshme te kanibalizmit të paimagjinueshëm kolektiv… O DERR MILET ! Shiko e plasi sytë ! Ti e pret shpëtimin të ta sjellin, këto EGERSIRA.

Shpëtimin nga një rrezik imagjinar, që këta vetë e krijuan për të kallur panik dhe për të të shfarosur nëpërmjet panikut tënd.

Ndajeni o Patriotë, ndajeni sa më shumë ! Tu dalim borxhit edhe njerëzve, edhe deleve, edhe derrave….

Vetëm po ju paralajmëroj, është vërtet shumë makabre dhe e pështirë njëkohësisht.

Video tè tilla kam hasur të paktën 3 (në këto 10-12 muaj) si edhe disa vetëm pak sekondëshe shkruan Patrioti Fiqiri Xibrisi

Burimi: https://t.me/QNewsOfficialTV

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!