fbpx
Lajmet me te Klikuara

Tromboza në Trurin e Njerëzve të Vrarë nga Vaksina .(VIDEO)

Read Time:1 Minute, 10 Second

Njerezit duhet të kuptojnë se Vaksinat që marrin janë vdekjeprurëse, Po të shikoni videon AJO tregon qartë Trombozat në trurin e njerëzve të vrarë nga vaksinaT. Burimi i videos eshte marre nga Autopsia e vdekjes nga LCA. (“autopsia de muerte por ACV.”) Youtube, Facebook, Instagram, tiktok dhe të gjitha mediat kryesore sociale e censurojnë videon dhe ne e postuam ne kanalin tone ne Rumble https://rumble.com/c/c-445114 .

Prandaj Njerëzit duhet të kuptojne qe Vaksina është vdekjeprurëse,prandaj Ndërgjegjësohuni për Jetën tuaj dhe të fëmijëve. Kabala po detyron Qeverite e komanduara që të nxitojnë që të Vaksinohen shumica e Qytetarëve të tyre,bile po të shikojmë përreth komshinjëve tanë Greqia që është Kokë e Këmbë skllavja e Kabalës ka nxjerrë një ligj që nëse një Qytetarë Grek refuzon te vaksinohet DO të gjobitet me 70 mijë euro gjobë.

Të njëjtën gjë do bëj dhe Kryeministri ynë Rama pasi ai disa ditë më parë bëri një postim ku shkruante në lidhje me vaksinat që disa në faqen tonë në Facebook NE e postuam si FOTO por ju nuk e besuat por ja që është e vërtet:

Shkrimi i Ramës në Facebook

🚑👨‍⚕️👩🏻‍⚕️💉 Prej sot vaksina ju vjen në shtëpi me njësitë e lëvizshme në komunitet, pjesë e planit kombëtar të vaksinimit masiv, për t’i dhënë mundësi çdo qytetari të vaksinohet, afër vendbanimit👍🏼 #ShqipëriaBuzëqesh🌼 #SkaKohëPërPushim🏃🏻‍♂️

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!