fbpx
Lajmet me te Klikuara

Telefoni i Lirisë për vetëm 499 dollarë .(VIDEO)

Read Time:48 Second

Telefoni i Lirisë është një telefon i fjalës së lirë dhe privatësisë tuaj. Ky lloj Telefoni ka disa karakteristika të çuditshme si bllokimin e gjurmimit nga Apple, Google, Twitter, Facebook, Amazon etj. Telefoni i Lirisë ka si program dhe bllokimin e dyqaneve të padëshiruara të aplikacioneve.

Telefoni i Lirisë nuk ka si opsion përgjimet si në tastier,chat apo çdo të dhënat tuaja personale.

Telefoni i Lirisë kushton vetëm 499 dollarë.

Telefoni i Lirisë ka një super Proçesor të shpejtë,me një ekran 6 inch,me kamer HD si dhe çdo gjë tjetër që mund të kenë telefonat e fundit si Apple,Samsung dhe Google. Mjafton të hiqni kartën SIM nga telefoni i vjetër dhe ta vendosni tek Telefoni i Lirisë dhe do të bëni një gjumë të qetë larg syrit të padronit që ju ka përgjuar gjithë këto vite.

Për informacione të mëtejshme klikoni mbi linku e Telefonit të Lirisë. https://freedomphone.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

rreth autorit

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Translate »
error: Materiali eshte i mbrojtur !!